BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 550 PLN

Bukmacher BetClic rozpoczyna swoja działalność w Polsce i już na start posiada ciekawą promocje zakładu bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki.

Darmowy zakład bez ryzyka u bukmachera BetClic. Zwrot do 510. Kod promocyjny KOD510

Darmowy zakład bez ryzyka w BetClic. Zwrot do 550. Kod promocyjny: KOD550

Na wstępie podkreślę, że BetClic Polska jest to w pełni legalny bukmacherem w Polsce. Granie u niego jest zgodne z polskim prawem!

Ten bukmacher w ofercie powitalnej nowym graczom oferuje Cashback, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Można otrzymać zwrot nawet w wysokości 550 PLN.

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który jeszcze nie posiadał konta u bukmachera BetClic. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać. Warunki tej promocji są niezwykle proste i w dodatku nic zajmą zbyt wiele minut.

Pierwszy krok jest to rejestracji konta stronie internetowej bukmachera BetClic Polska. Należy tam podać swoje podstawowe dane jak, m.in. imię i nazwisko.

Jednak istotne jest wpisane kodu promocyjnego podczas rejestracji konta „KOD550”! Ponieważ on aktywuje bonus, a to sprawi, że pierwszy kupon zostanie zagrany bez ryzyka!

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagrywanie kuponów.

Lecz warto jest zaryzykować w pierwszym kuponie, ponieważ jeżeli okaże się on wygrany to bukmacher przyzna cała wygraną. Natomiast, jeżeli zostanie rozliczony jako przegrany, to otrzymać zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 550 PLN!

Bukmacher BetClick Polska online:

Poza tym gracze, którzy posiadają konto u tego operatora mogą korzystać w pełni za darmo z BetClic TV, gdzie w pełni legalnie można oglądać wydarzenia sportowe na żywo!

Poza tym gracze mogą skorzystać z aplikacji mobilnej, która jest już do pobrania na stornie internetowej tego bukmachera!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie do bukmacherów Betclic, Betfan, Fortuna, STS. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Wszystko to od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych.

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie