Bukmacher Fortuna – bonusy, promocje i oferta zakładów

Fortuna jest jednym z czołowych usługodawców z sektora gier hazardowych na terenie Polski. Według większości rankingów bukmacherów, ta działająca od 1996 roku firma, znajduje się w topowej 3 legalnych bukmacherów. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko długiemu okresowi istnienia, ale też licznym placówkom, bonusom, promocjom i rozbudowanej gamie dostępnych zakładów. Poniższy wpis pozwoli Ci zaznajomić się z najważniejszymi informacjami dot. tytułowego bukmachera. Opisane zostały najlepsze bonusy, zakres świadczonych usług, zasady działania oraz kwestie legalności jednego z największych polskich buków.

polski bukmacher fortuna online
Bukmacher Fortuna oferta zakładów, bonusy i darmowe promocje

Dla kogo sprawdzi się Fortuna? Charakterystyka bukmachera

Fortuna będzie świetną propozycją dla każdego gracza, który poszukuje w pełni legalnie działającego polskiego bukmachera dbającego o satysfakcję i dobre doświadczenie klienta. W kwestii zgodności z ustawami i pobieraniem stosownych kwot na cele podatkowe, nie ma żadnych wątpliwości. Firma od ponad 20 lat dysponuje licencją Ministerstwa Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich. Jest na tyle zaufana i sprawdzona, że została wyłoniona jako zwycięzca w konkursie „Laur Klienta” jako najlepszy zakład bukmacherski. Posiada liczne wyróżnienia, a usługi świadczy zarówno on-line, jak i tradycyjnie – w stacjonarnych placówkach.

Jak mówią założyciele, osiągnięcia marki i jej rozwój są spowodowane przede wszystkim stawianiem na długotrwałą relację z klientem, wartości takie jak szczerość, szacunek, odpowiedzialność i wprowadzanie licznych innowacji. Na terenie całego kraju, w zespole Fortuny pracuje przeszło 1000 wykwalifikowanych pracowników. Na pochwałę zasługuje za nieprzerwaną współpracę z polskimi drużynami pierwszoligowymi: GKS Katowice, Legia Warszawa, TS Podbeskidzie, Raków Częstochowa i Wigry Suwałki. Poza piłką nożną, jest sponsorem e-sportowej drużyny CS:AGO

betfan bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Najkorzystniejsze bonusy i promocje w Fortunie

Najważniejszym bonusem, jaki może zaoferować nam bukmacher Fortuna online jest zakład bez ryzyka aktywowany zaraz po rejestracji. Aby z niego skorzystać, wystarczy wpłacić dowolną sumę nie większą niż 130 zł, po czym w ciągu 30 dni wykonać 1-razowy obrót otrzymanego bonusu obstawiając wydarzenia o dowolnym kursie. Jeśli zakład się nie powiedzie,  Fortuna zwróci przegraną na nasze konto.

Mniej popularny jest kod promocyjny aktywujący promocję bez depozytu dającą szansę na obrócenie pierwszych, darmowych 20 PLN. Po jednokrotnym obróceniu otrzymanego bonusu na dowolnym wydarzeniu sportowym, nasze saldo zostanie uzupełnione o realne środki. Aktualny kod promocyjny bukmachera Fortuna to: BETONLINE

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto zwrócić też uwagę na bonus od depozytu do 1000 PLN. Ten jest nieco bardziej skomplikowany, bo wymaga 4-krotnego obrotu i to pod warunkiem korzystania z zakładów akumulowanych z co najmniej 3 typami po minimalnym kursie zdarzenia 1.9. Na wykonanie podanych czynności mamy 60 dni.

Typy zakładów u bukmachera Fortuna online

W Fortunie szczególnie polecane są ligi związane z piłką nożną: ligi polskie, liga europejska oraz ligi międzynarodowe. To przede wszystkim na nich skupiają się „HITy dnia”, gdzie bukmacherska marża jest jeszcze bardziej zaniżona, a kursy podwyższone o kilka procent. W tej zakładce znajdziemy zdarzenia, którymi zafascynowani będą wszyscy pasjonaci sportu – plusem jest tutaj łatwa selekcja i oddzielenie najbardziej znaczących eventów.

Dla fanów regionalnej piłki nożnej, poleca się zakładkę EKSPERT+, gdzie znajdziemy istotne wydarzenia Ekstraklasy, pierwszej ligi po atrakcyjnych kursach. Poza tradycyjnymi dyscyplinami sportowymi, zjeżdżając na dół strony możemy zauważyć zakłady alternatywne np. dot. polityki, ciekawostek czy społeczeństwa. W kontekście e-sportu, obstawimy mecze Fortnite, CS:GO, LoLa, Doty 2.

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Sposób rejestracji i depozytu pieniędzy

Warto zauważyć, że bukmacher Fortuna w przeciwieństwie do nowo powstałych bukmacherów, swoje usługi oferuje również w punktach stacjonarnych. Od momentu powstania spółki, powstało ponad 600 punktów przyjmowania zakładów. Udając się w takie miejsce, nie musimy rejestrować konta on-line, a zakłady będą kojarzyły nam się z bardziej namacalnym doświadczeniem aniżeli tylko wypełnieniem wirtualnego kuponu. Z drugiej strony nie będziemy mogli skorzystać z bonusów, które do wspomnianej rejestracji mają nas skutecznie zachęcać.

Swoje konto zarejestrujemy pod adresem efortuna.pl, gdzie zerkając na prawą stronę, dojrzymy duży przycisk opisany jako „rejestracja”. Po jego kliknięciu, zostaniemy przeniesieni do do 3-etapowego rejestracji. Aby przejść przez niego sukcesywnie należy wykonać następujące kroki:

  1. wpisz swoje dane, wymyślony kod PIN(4 – 8 cyfr), opcjonalnie podaj kod promocyjny i zadeklaruj źródło swoich dochodów,
  2. zweryfikuj swoje konto poprzez wpisanie kodu z wiadomości SMS wysłanej na podany numer telefonu,
  3. aktywuj swoje konto przez kliknięcie wysłany w link na Twojego e-maila.

Opcjonalnie, aby nie być zaskoczonym w późniejszym czasie chcąc zlecić wypłatę środków, najlepiej przesłać skan dowodu. Możemy to zrobić klikając na „tak” po wyświetleniu się stosownego komunikatu. Po przekierowaniu, zostaniemy poproszeni o przesłanie kopii dowodu osobistego. Alternatywnie, istnieje możliwość udania się do placówki i poproszenie o weryfikację na miejscu.

Do zrealizowania depozytu nie potrzebujemy konta bankowego. Doładowania konta można dokonać przez posłużenie się jednym z kilku środków płatniczych powiązanych z naszym kontem bankowym, przez wręczenie gotówki w punkcie lub tradycyjnym przelewem bankowym – również przez przekaz pocztowy. Do tego celu możemy wykorzystać kartę płatniczą, płatności BLIK oraz mobilne iKonto. 

Po zdobyciu określonej wygranej, pieniądze można wypłacić posługując się tylko jedną metodą płatności – oczywiście jest to przelew bankowy, realizowany wyłącznie na numer rachunku podany podczas rejestracji. Przed wypłatą konieczne będzie zweryfikowanie swojej tożsamości – bukmacher musi mieć pewność, że z usług korzystała osoba pełnoletnia legalnie przebywająca na terenie kraju. Wypłata odbywa się po jej zleceniu przez gracza w zakładce profil użytkownika > wypłata. Po odebraniu żądania przez zespół, pieniądze znajdą się na naszym koncie następnego dnia lub w przypadku wypłat zleconych po południu (12:00), za dwa dni robocze. 

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie