Bukmacher Fortuna darmowy bonus dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy

Bukmacher Fortuna przeprowadza promocje „Ekspert +”, w której to nagroda najlepszych typerów trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy. Pula nagród na tą promocję to 20 000 PLN.

Bonus do 20 000 PLN dla aktywnych graczy

Bonus do 20 000 PLN dla aktywnych graczy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest do 2 sierpnia do godz. 18:00.

Warunki tej promocji są niezywkle proste. Wystarczy dokonać zagrania kuponu, na którym będzie znajdować się wyłącznie osiem typów na spotkania trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy.

Na kuponie promocyjnym musi znaleźć się każde spotkanie, a bukmacher dopuszcza typ 1 x 2 (wygrana gospodarzy/gości lub remis).

Stawka minimum kuponu wynosi 5 PLN.

Każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej akcji.

darmowy bonus na start

Pula nagród na tą akcję wyznaczona przez bukmachera to 20 000 PLN.

Gracz, który typuje poprawnie wszystkie osiem spotkań może liczyć na nagrodę. Wysokość bonusu będzie zależało od kwoty zagrania kuponu, czyli będzie proporcjonalna do wkładu.

Darmowy bonus 20 PLN na zakłady bukmacherskie:

Bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokosci 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Chcą go otrzymać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym

Poza tym to nie wszystko nowi typerzy mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka oraz bonus równowartości depozytu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie do bukmacherów Betclic, Betfan, Fortuna, STS. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Wszystko to od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych.

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie