Czy na obstawianiu Fame MMA da się zarobić?

Fame MMA to (według wielu statystyk) federacja, która zarabia największe pieniądze w Polsce. Nie brakuje chętnych na PPV, które są sprzedawane w setkach tysięcy. Czy walki tej organizacji mogą być obstawiane w zakładach bukmacherskich? A jak tak, to czy mieć je na swojej uwadze w trakcie analizowania oferty?

Czy na Fame MMA da się zarobić
Czy na obstawianiu Fame MMA da się zarobić?

Czy Fame MMA można w ogóle obstawiać?

Tak, chociaż tylko niektóre firmy bukmacherskie jak STS czy Fortuna wystawiają kursy na Fame MMA. Przeważnie chodzi o podmiot, który jest w danym momencie sponsorem tej federacji. Warto wiedzieć, że Fame MMA to organizacja założona kilka lat temu przez czterech wspólników. Najbardziej znanymi postaciami z tego grona są Wojciech Gola oraz Michał Baron (Boxdel). Poza tym członkami Fame MMA są Krzysztof Rozpara oraz Daniel Pasternak. Za nami już osiem gal tej federacji. Na początku mogło wydawać się, że to będzie straszny niewypał. Szybko jednak okazało się, że walki cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem. Szczególnie że na galach Fame MMA rywalizują nie sportowcy, ale celebryci królujący w mediach społecznościowych. Te osoby mają nierzadko milionowe zasięgi w social media… Nie jest to na pewno federacja sportowa, chociaż ostatnio można zauważyć, że coraz więcej zawodników stara się zaprezentować naprawdę przyzwoite umiejętności. Trzeba dodać, że każda gala to około dziesięciu walk.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Firmy bukmacherskie, które wystawiają kursy, przeważnie przygotowują nie tylko opcję podstawową (1 2), ale także kilka wariantów dodatkowych. Możesz zatem postawić np. to, w której rundzie zakończy się walka, jak do tego dojdzie itp. Czasami typerzy grają za swoje pieniądze, że konkretna rywalizacja zostanie zakończona już w pierwszej minucie itp. Ogólnie oferta na Fame MMA nie rzuca na kolana. Jest jednak kilka opcji, na których można wygrywać pieniądze.

Dlaczego nie warto typować za spore sumy?

Przestrzegamy przed tym, by typować walki Fame MMA za spore pieniądze. Jeśli chcesz się w to pobawić, to jak najbardziej masz taką możliwość. Nie graj jednak za spore sumy. Pamiętaj, że ta organizacja nie jest w żaden spsoć sportowa. Tutaj liczy się przede wszystkim show. Czasami ciekawsze od samych walk są potyczki słowne na konferencjach. Tak naprawdę trudno jest traktować Fame MMA w 100% na poważnie. Fakt, jest to federacja robiąca niesamowite liczby. Z każdą kolejną galą liczba sprzedanych PPV rośnie. Udziałowcy cały czas inwestują – przynajmniej część pieniędzy. To przekłada się na angażowanie coraz lepszych zawodników. Nie da się ukryć, że cała otoczka też jest na bardzo wysokim pułapie. Wszystko jest fachowo zorganizowane.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE

Cały czas jest to jednak organizacja freakowa. Przewidywanie ostatecznych rezultatów w wielu walkach to ciężka sprawa. Szczególnie że nie walczą zawodowi sportowcy. Często konkretni zawodnicy debiutują albo mają jedynie kilka stoczonych starć. Trudno jest zatem odnieść się do ich formy bazując na poprzednich zestawieniach itp. W związku z tym obstawianie Fame MMA to swego rodzaju loteria. Nie powinno się zatem wydawać relatywnie dużych pieniędzy na takie zakłady.

Kto w Fame MMA ma większe szanse na zwycięstwo?

Jak ocenić potencjał danego zawodnika? Jak już wiesz, nie jest to łatwe. Na pewno trzeba brać pod uwagę doświadczenie konkretnego zawodnika. Im więcej walk na koncie, tym lepiej. Co za tym idzie, taka osoba ma też o wiele więcej przeprowadzonych sesji treningowych. W przypadku walk celebrytów nawet pół roku więcej spędzone na sali ma kolosalne znaczenie. Osoba z dłuższym stażem treningowym ma o wiele lepiej przygotowany organizm na wysiłek. Pamiętaj jednak, że zajęcia to jedno, a pojedynek to drugie. Jeśli ktoś ma już doświadczenie na tej płaszczyźnie, to zawsze ma nieco większe szanse.

polski bukmacher bez podatku
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Absolutny debiutant nie jest bowiem w stanie do końca przewidzieć, jak zachowa się jego organizm. A wielu zawodowców podkreśla, że pierwsza walka to szczególnie duży stres. Często ludzie kompletnie zapominają, czego nauczyli się na treningach (a i tak tych kwalifikacji w Fame MMA nie ma stosunkowo zbyt dużo). Dobrze jest śledzić przygotowania zawodników. Z racji tego, że są oni królami social media, wstawiają oni często informacje o zajęciach. Regularne chodzenie na treningi to spory handicap. Poza tym warto zwracać uwagę na sztab szkoleniowy.

Jakie walki trwają najkrócej?

U bukmacherów online STS, Betfan czy Fortuna wystawiane kursy na Fame MMA możesz obstawić np. to, kiedy zakończy się dana walka. W tej federacji wiele pojedynków nie wychodzi zaś poza pierwsze kilka minut. Kiedy tak dzieje się najczęściej? Jeśli jeden z zawodników ma dużo większe umiejętności od rywala, to zazwyczaj nie są mu potrzebne np. dwie rundy do udowodnienia swojej wyższości. Wiele walk w wadze ciężkiej też kończy się przed czasem. Tam rywalizują zawodnicy może o stosunkowo małych umiejętnościach (w porównaniu do sportowców z krwi i kości) – mają oni jednak dość dużo siły.

A warto wiedzieć, że w Fame MMA defensywa pozostawia sporo do życzenia. Do tej pory sporo poddań przed czasem miało miejsce w walkach kobiet. Zawodniczki nie są prawdziwymi fighterkami. Jeśli zatem zaczynają być mocno bite przez rywalkę, to często odklepują. Warto wziąć to zaś wszystko pod uwagę stawiając na to, w której rundzie zakończy się konkretne starcie na gali Fame MMA.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie