Czy STS jest najlepszy do typowania piłki nożnej?

Piłka nożna to dyscyplina, która cieszy się niesłabnącym (a nawet można się pokusić o stwierdzenie, że stale rosnącym) zainteresowaniem na całym świecie. Kibice coraz chętniej decydują się nie tylko na kibicowanie swoim ulubionym drużynom na żywo i przed ekranem telewizorów, ale też na obstawianie tych meczów w ramach zakładów wzajemnych. Sęk w tym, że nie każdy wie, jak za to się zabrać i jak odpowiednio się do tego przygotować. Pewne jest jedno – po względem piłki nożnej jednym z najlepszych wyborów, jeżeli chodzi u bukmachera, jest STS. W dalszej części naszego poradnika skupimy się z kolei na tym, o czym należy pamiętać przy szykowaniu się do obstawiania oraz co tak naprawdę będzie się liczyło w jego trakcie.

typowanie piłki nożnej u bukmachera sts
Jak obstawiać mecze piłki nożnej w STS?

Jak skutecznie obstawiać piłkę nożną w STS?

Skuteczność obstawiania piłki nożnej u bukmachera STS zależy przede wszystkim od tego, jak do tego się przygotujemy. Obstawianie w STS w celu zarobienia jak największej ilości pieniędzy różni się od tego czysto rozrywkowego właśnie pod tym kątem. Zadbajmy więc o pięć podstawowych rzeczy:

  1. Wybierzmy odpowiedni rodzaj rozgrywek – STS oferuje dostęp zarówno do spotkań reprezentacyjnych, jak i ligowych, oferując przy tym dostęp do lig polskich i zagranicznych (w tym niemieckiej, włoskiej, angielskiej czy hiszpańskiej). Na początku wybierzmy tylko jedną – łatwiej będzie nam się w tym odnaleźć i po prostu podejmować poparte wiedzą decyzje w sprawie zakładów.
  2. Dokonajmy dokładnej analizy – przed każdym spotkaniem przeanalizujmy drużyny, zwłaszcza pod względem ich formy, ostatnich spotkań, sytuacji kadrowej oraz pozycji w tabeli danych rozgrywek. Pozwoli nam to nie tylko na lepsze przygotowanie na typy przedmeczowe, ale również na obstawianie na żywo będzie ułatwione.
  3. Odpowiednio zarządzajmy naszym budżetem – wykorzystajmy jak największą ilość bonusów, aby zwiększyć początkowy budżet, a także nie wydawajmy zbyt dużo pieniędzy w fazie uczenia się obstawiania. Mniejsze stawki dają mniej pieniędzy, ale pozwalają na uczenie się na znacznie większej ilości spotkań.
  4. Nie rzucajmy się na głęboką wodę – nie warto zaczynać od potężnych zakładów (chyba, że pozyskaliśmy bezpieczny zakład – po więcej szczegółów odsyłamy poniżej, do działu z bonusami), ani też korzystać z kuponów AKO, jeśli dopiero zaczynamy, granie taśmy to prosta drga do przegranej. To prawda, wygramy wtedy więcej – ale nie posiadając odpowiedniej wiedzy, umiejętności i doświadczenia po prostu nie warto ryzykować.
  5. Korzystajmy z valuebetów – posiadając odpowiednią wiedzę po właściwej analizie, jesteśmy w stanie powiedzieć, która drużyna jest w stanie zaskoczyć. Bukmacherzy często przypisują mało prawdopodobnym opcjom wygranej bardzo wysoką stawkę – czasem robią to błędnie (w końcu kursy ustala człowiek). Wykorzystujmy to zawsze, gdy tylko to wychwycimy.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy na piłkę nożną w STS

STS jest znane ze swojego bardzo solidnego bonusu powitalnego, skierowanego oczywiście do nowych użytkowników. W jego ramach można pozyskać nawet 1200 złotych na grę – kwota ta jest podwojeniem pierwszego depozytu. Z kodem promocyjnym możemy otrzymać także bonus bez wpłaty własnej. Zadbajmy więc koniecznie, aby wynosił on dokładnie tyle – z całej akcji możemy bowiem skorzystać jedynie raz. Pamiętajmy, że aby to zrobić musimy zaznaczyć taką chęć w formularzu rejestracyjnym. W ofercie bukmachera często znajduje się miejsce na tak zwany „bezpieczny zakład” – promocję, w ramach której STS zwraca określoną przez siebie kwotę za pierwszy zakład, jeżeli ten okaże się przegrany. Nie jest to jednak stały bonus, ale pojawia się on na tyle często, że warto zaznaczyć zasadność jego sprawdzania.

Wpisując kod promocyjny BETONLINE w czasie rejestracji na stronie www.sts.pl (w odpowiednim polu) otrzymamy 29 złotych na darmową grę. Bez potrzeby dokonywania żadnej wpłaty.

sts poker online z bonusem
Betgames STS – legalny poker online z bonusem 25 PLN

STS idealny do typowania piłki nożnej?

Podobnie, jak w przypadku większości zakładów bukmacherskich, aby skutecznie obstawiać spotkania w obrębie piłki nożnej należy posiadać odpowiednią wiedzę nie tylko na temat drużyn biorących w nich udział, ale też całej „otoczki”. Przede wszystkim jednak do tematu należy podejść spokojnie i powoli, nie rzucając na głęboką wodę zarówno siebie, jak i całego swojego budżetu. Ten drugi z kolei można zoptymalizować poprzez skorzystanie z właściwych bonusów – tych w STS, na całe szczęście, nie brakuje.

Polski bukmacher STS to pierwszy wybór zawodowych typerów, którzy obstawiają mecze piłki nożnej, nie tylko ze względu na kursy czy marżę, ale przede wszystkim na ogromną ilość zakładów piłkarskich i bardzo wysokie limity dla profesjonalnych graczy, którzy typują za duże stawki. To powoduje, że STS jest numerem jeden dla typerów obstawiających mecze piłkarskie przez internet.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie