Darmowe bonusy na start u bukmachera Betfan

Bukmacher Betfan posiada niezywkle ciekawą promocje swoim nowym graczom. W nowym pakiecie powitalnym ten operator oferuje swoim graczom zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN za dokonanie wpłat.

Kod promocyjny na start u bukmachera Betfan

Kod promocyjny na start u bukmachera Betfan

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Betfan.

Chcąc liczyć na darmowe bonusy na start wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClic. Ten proces nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu, gdyż trzeba podać tam swoje podstawowe dane.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE w formularzy rejestracyjnym. Właśnie to sprawi, że dojdzie do aktywacji bonusu. Później już nie będzie możliwości, aby wpisać ten kod!

Następne trzeba dokonać pierwszej wpłaty. Warto jest wiedzieć, że bukmacher Betfane zwiększy trzy pierwsze depozyty o wartość wpłaconej gotówki, np. użytkownik dokonał depozytu w wysokosci 800 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie gracza w formie bonusu.

polski bukmacher bez podatku
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Warto jest wiedzieć, że maksymalnie za każdą wpłatę można otrzymać nawet 1000 PLN. To wszystko sprawia, że trzy pierwsze wpłąty na konto gracza może trafić nawet 3000 PLN!

Istotne w tym wszystkim jest to, że środki bonusowe znajdą się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu depozytu przez bukmachera.

Po dokonaniu pierwszej wpłąty można zagrać pierwszy kupon bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że zagrany kupon został rozliczony jako przegrany, to w zamian bukmacher dokona mu zwrotu stawki. Maksymalnie do 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie do bukmacherów Betclic, Betfan, Fortuna, STS. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Wszystko to od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych.

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie