eWinner – bonusy, opinie graczy, oferta zakładów

Polska bukmacherska firma eWinner to zupełnie legalne usługodawca wzajemnych zakładów w internecie. Zezwolenie od Ministra Finansów, przedsiębiorstwo to otrzymało w dniu 30 października 2018 roku. licencja została wydana temu bukmacherowi na czas 6 lat z możliwością jej przedłużania. W 2019 roku, bukmacher ten uruchomił serwis internetowy, gdzie gracze mają szansę obstawiania zakładów na różne dyscypliny sportowe, ale nie tylko. W poniższym artykule zostaną opisane najbardziej popularne bonusy, oferta zakładów, jak i opinie na temat bukmachera eWinner. 

ewinner oferta zakładów opinie bonusy
eWinner – nowy Polski bukmacher. Czy warto tam obstawiać?

eWinner darmowe bonusy i promocje

Każdy nowy bukmacher w Polsce żeby zachęcić graczy do obstawiania u niego musi zaoferować atrakcyjne promocje i darmowe bonusy. Konkurencja na rynku legalnych zakładów sportowych jest ogromna, nie wystarczy już zaoferować typerom 1000 PLN na start, gdyż teraz każdy nowy bukmacher online daje swoim klientom o wiele więcej. Co eWinner wymyślił żeby być atrakcyjnym dla potencjalnych graczy? 

Bonusy przyznawane na start w eWinner

Bukmacher eWinner zrezygnował z bonusu tradycyjnego od wpłaty pierwszego depozytu, niemniej jednak wprowadził cashback na konto depozytowe, jak i bonus od drugiego depozytu. 

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Cashback 150 zł, czyli tak zwany zakład bez ryzyka

Zakłady bez ryzyka wynoszą w standardzie 150 zł. Dzięki temu gracze, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera eWinner i postawię swój pierwszy zakład, mogą pokusić się o najwyższą możliwą stawkę. Jeżeli bowiem e-kupon okaże się być przegrane, bukmacher zwróci im postawione wcześniej środki. W wypadku wygranej całość sumy staje się nasza. Minimalna stawką zakładu, która uprawnia do otrzymywania zwrotu, jest 20 złotych. Nie istnieją wymogi co do ilości zdarzeń czy też kursu. Co istotne, zwrot trafi na depozytowe konto i możemy wypłacić od razu te środki albo też przeznaczyć na dalsze granie. 

Bonus od depozytu 

Poza cashbackiem 150 złotych, dodatkowo nagrodzony może być również drugi depozyt. Za dokonanie dwie wpłaty, możemy otrzymać 50% z 500 zł. Wystarczy, iż wpłacimy minimum 20 zł, a będziemy mieć możliwość powiększenia własnych środków o 10 zł. Żebyśmy mogli otrzymać maksymalny bonus powitalny, nasz depozyt musi wynieść 1000 zł. 

Inną ciekawą promocją są freebety na żużel w kwocie 20 PLN. Obstawianie zakładów na żużel, który w naszym kraju jest bardzo popularny i to za freebet w eWinner wydaje się być strzałem w dzisiątkę.

betfan bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Cashout w eWinner

Funkcja cashout stanowi możliwość wcześniejszego zamykania zakładów, jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponów. Jeżeli wszelkie zakłady na kuponie będą wygrane albo nierozstrzygnięte, możemy zamknąć zakład dzięki temu uniknąć przegranej. Warto jest korzystać z takiej opcji, tym bardziej w przypadku zakładów AKO, kiedy na przegraną całości kuponu może mieć wpływ ostatnie, nierozstrzygnięte zdarzenie. 

Opinie graczy o bukmacherze eWinner

Z uwagi na to, iż Polski bukmacher eWinner, działa na naszym rynku już od pewnego czasu, możemy znaleźć na jego temat opinie w internecie. Co bardzo istotne na bukmacherskich forach, czy też na stronach w tej tematyce, większość spośród opinii jest pozytywna. Wielu graczy zachwala przede wszystkim zakłady custom bet, gdzie mają możliwość samodzielnego tworzenia propozycji dla bukmachera.

Jakie jeszcze opinie o eWinner możemy znaleźć? Czy jest to bukmacher, u którego warto obstawiać zakłady? Graczom podobają się także promocje i darmowe bonusy, aplikacja mobilna na iOS i Android, także wysokie kursy bukmacherskie. Zdarzają się również i negatywne opinie, w których klienci narzekają na dosyć ubogą sekcję zakładów bukmacherskich na żywo, brak konkretnych dyscyplin w ofercie czy też przypadki odrzucania kuponów bez żadnego uzasadnienia. 

Jak więc widać eWinner opinie graczy ma bardzo pozytywne, to o tyle interesujące, gdyż sama firma weszła na rynek po cichu, nie było żadnych głośnych zapowiedzi, sponsoringu czy „twarzy” znanych celebrytów.

Oferta zakładów eWinner

Bukmacher eWinner posiada całkiem sporą ofertę zakładów bukmacherskich. Obecnie dostępnych jest u niego ponad 20 dyscyplin sportowych do wyboru graczy, które uzupełniają zakłady e-sportowe, bo też mające związek z polityką i mediami. firma ta zadbała nie tylko o niezwykle bogatą ofertę dyscyplin, ale również i zróżnicowanie swoich zakładów. dlatego też możemy liczyć na rozgrywki czy też turnieje dziejące się w wielu różnych krajach, na różnych kontynentach, albo też na innych ligowych szczeblach. Wybór mamy całkiem duży, a przy tym część spośród dyscyplin sportowych, dostępna jest również dla graczy w sekcji na żywo. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Popularne dyscypliny sportowe w ofercie bukmachera eWinner

  • Piłka nożna – w sekcji futbolu osoby zainteresowane znajdą dosyć bogaty wybór piłkarskich rozgrywek. Mamy tam do czynienia z takimi krajami jak, chociażby Dania, Chorwacja, Czechy, Turcja, Rosja, Portugalia, Belgia, Włochy, Francja, Niemcy, Hiszpania, Anglia i Polska. do tego dochodzi również sporo lig z innych kontynentów: Katar, Honduras, Indie, Maroko, Meksyk, Kostaryka, Brazylia czy też Argentyna. Nie można także pominąć rozgrywek klubowych i międzynarodowych. W wypadku wyłącznie Anglii, na graczy czeka tam National League, League Two, League One, Championship, Premier League, lub też niezwykle popularne zakłady długoterminowe. Te ostatnie opierają się na typowaniu króla strzelców, zwycięzcy danego pucharu, spadkowiczów, mistrza, tego, kto wywalczy awans, znajdzie się w top 5 czy też w top 10. Niestety jednak liga rodzima jest pod tym względem bardzo uboga i obecnie możliwe jest wyłącznie obstawianie meczów z Ekstraklasy, 
  • Koszykówka – dzięki współpracy z Marcinem Gortatem, bukmacher eWinner, obecnie jest w stanie zaproponować dość dużą ilość zakładów, mających związek z NBA. Niemniej jednak w jego ofercie dostępne są również rozgrywki z takich krajów, jak chociażby Serbia, Norwegia, Grecja, Belgia, Australia, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Francja i oczywiście Polska. Niewątpliwie największą ilość zakładów ma liga NBA. Można w niej obstawiać zakłady długoterminowe, indywidualne nagrody, końcowe klasyfikacje i wybrane mecze, 
  • Hokej na lodzie – o dziwo w top trzech najlepszych zakładach bukmacherskich, które znajdują się ofercie eWinner, znalazł się również hokej na lodzie. Gracze mają możliwość obstawiania tutaj rozgrywek międzynarodowych i ligowych. Do wyboru jest liga polska, rozgrywki z Rosji, NHL, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Francji, Białorusi, Austrii, Słowacji, Szwecji, Niemiec, Finlandii, Kanady, Czech i Rosji. Zdecydowanie najwięcej zakładów możemy obstawiać na rozgrywki rosyjskie i ligę NHL, 
  • Tenis – tak samo sporo zakładów możemy obstawiać na mecze tenisa. W ofercie bukmachera eWinner, znajdziemy mecze rangi WTA, ATP, ITF kobiet i ITF mężczyzn, jak i Challengera. Poza meczami turniejowymi, dostępne są również zakłady długoterminowe. Sporą zaletę meczów tenisowych stanowi fakt, iż są one dostępne praktycznie przez cały rok, zaś w każdy weekend albo tydzień, mamy szansę obstawiania meczy turniejowych, co nie pozostaje bez znaczenia.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie