Gdzie można obstawiać freak fighty w MMA?

Nie da się ukryć, że freak fighty są aktualnie bardzo popularne. Od kilku lat firmy bukmacherskie oferujące takie wydarzenia do obstawiania mogą liczyć na spore zainteresowanie. Jakie organizacje tego typu są aktualnie najbardziej popularne? Gdzie można obstawiać freak fighty? Jaka jest rozpiętość dostępnych zakładów? Czy firmy bukmacherskie zapewniają sporo opcji do wyboru na tym polu?

gdzie obstawiać freak fighty
Gdzie można obstawiać freak fighty w MMA?

Jakie są obecnie najbardziej popularne federacje MMA?

Z czego wzięła się popularność freak fightów? Jeszcze kilka lat temu mało kto w ogóle o nich słyszał. A dzisiaj kolejne federacje organizujące takie właśnie walki powstają niczym grzyby po deszczu… Wszystko zaczęło się od Fame MMA. To aktualnie najbardziej popularna federacja. Wielu ekspertów sądzi, że Fame MMA bije na głowę nawet KSW, Fen itd. Pod kątem liczb rzeczywiście ta federacja aktualnie nie ma sobie równych na terenie naszego kraju. Warto dodać, że ten podmiot ma aktualnie czterech włodarzy. Są to Wojciech Gola, Michał „Boxdel” Baron, Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak.

Pierwsza gala Fame MMA pozostawiała sporo do życzenia pod wieloma względami. Emocji jednak nie brakowało. I to dla wielu osób było na tej płaszczyźnie kluczowe. Za nami już dziesięć gal Fame MMA. Początkowo ta federacja stawiała na dość absurdalne zestawienia. W końcu mieliśmy np. walkę 2 vs 2 lub pojedynek… rycerzy. Teraz też nie brakuje freak fightów, chociaż bez trudu można zaobserwować, że w karcie pojawia się ogólnie coraz więcej sportowych zestawień. Na Fame MMA 11 w main evencie zmierzą się zaś ze sobą Norman Parke i Borys Mańkowski. A tym dwóm panom na pewno nie można odmówić wielkich umiejętności.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Wydaje się, że w tym momencie na drugim miejscu w klasyfikacji takich federacji jest High League. Niedawno mogliśmy obserwować pierwszą galę. Zrobiła ona naprawdę bardzo duże wrażenie. Nie brakowało emocji, kontrowersji, konfliktów itd. Warto dodać, że na rynku są jeszcze inne firmy, które na co dzień zajmują się organizowaniem freak fightów. Jest to np. federacja Marcina Najmana oraz Elite Fighters.

Gdzie obstawiać walki Fame MMA?

Wiesz już, jakie są w tym momencie najbardziej popularne federacje. W jakich bukmacherach można zaś obstawiać zakłady? Na pierwszym miejscu znajduje się obecnie Fame MMA. To ta federacja wzbudza bowiem najwięcej zainteresowania. Kiedyś walki w ramach tego projektu były do typowania w bukmacherze LV BET. Po pewnym okresie współpraca się zakończyła.

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Lepsze warunki zaproponowali (włodarzom) ludzie z Betclic. Jeśli zatem chciałbyś obstawić walki w ramach Fame MMA, to warto wybrać tego bukmachera internetowego. Naprawdę warto. Zakłady bukmacherskie Betclic to legalna firma nie od dzisiaj działająca na terenie naszego kraju. Dodatkowo nowe osoby mogą liczyć na hojny bonus na start. Dla lojalnych użytkowników także zostały jednak przygotowane liczne atrakcje.

Gdzie zarejestrować się, by typować walki High League?

Sporo mówi się o tym, że federacją, która ewentualnie może zagrozić Fame MMA, jest właśnie High League. Teoretycznie twarzą tego podmiotu jest znany raper Malik Montana. Powszechnie się jednak pisze o tym, że za sprawy finansowe odpowiadają zagraniczni inwestorzy. A ponoć mają oni spore możliwości. Zresztą pierwsza gala to dobitnie pokazała. W main evencie mierzyły się dwie postacie, które w sumie mają na Instagramie już ponad… trzy miliony obserwujących. Podobno pierwsza gala High League bardzo dobrze się sprzedała. Nie tylko biorąc pod uwagę kibiców w Ergo Arenie, których nie brakowało. Przede wszystkim chodzi o PPV. Już została zapowiedziana kolejna odsłona High League. Jednym z ujawnionych zawodników jest Kamil Kossakowski.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie można obstawiać zakłady w ramach tej federacji, która ma zamiar szturmem zdobywać rynek freak fightów w Polsce? Tak samo, jak w przypadku Fame MMA, tutaj także mamy bukmachera, który zagwarantował sobie wyłączność. Jest to Fortuna. Jeśli zatem chcesz przy okazji kolejnej gali nie tylko emocjonować się walkami internetowych twórców, ale także coś na tym zarobić, to należy mieć konto w tym buku online. Warto dodać, że możesz alternatywnie obstawiać walki High League w punktach stacjonarnych. Gdzie się one znajdują? Wejdź na stronę online Fortuny. Tam znajduje się mapa wszystkich punktów, które obecnie działają na terenie Polski.

Co ciekawe najlepszy Polski bukmacher STS, który z najnowszym kodem promocyjnym na ten rok BETONLINE, oferuje graczom wysoki bonus 1200 PLN do depozytu i freebet 29 PLN bez wpłaty własnej nie ma na wyłączność jeszcze żadnej federacji. Widocznie ich główny punkt zainteresowania to przede wszystkim piłka nożna, a nie pajacowanie na ringu przez kilku patostreamerów.

Co jest jeszcze do obstawiania w MMA?

Ogólnie powstaje coraz więcej federacji. Nie tylko związanych ze światem MMA. Swoich wiernych fanów ma już Punchdown. Cała zabawa polega tutaj na wzajemnym… policzkowaniu się. Co ciekawe, chętnych nie brakuje. I to nie tylko wśród facetów. Należy dodać, że zawody Punchdown są do typowania na stronie Totalbet. Trzeba podkreślić, że wszystkie wymienione dzisiaj z nazwy firmy bukmacherskie starają się, by oferta była bardzo urozmaicona. Możesz zatem zdecydować się nie tylko na typy podstawowe.

Co jeszcze jest do obstawiania na walkach freak fightów w MMA? Także zakłady dodatkowe. Jeśli chodzi np. o Fame MMA, to możesz grać typy na triumfatora walki, kiedy zakończy się konkretne starcie, czy będzie KO itp. Wyboru jest zatem całkiem sporo.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie