Jak dużo czasu poświęcać na zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to szansa na fajne spędzanie wolnego czasu. Przy okazji można zarobić dużo gotówki. Nic dziwnego, że firmy bukmacherskie są aktualnie tak popularne. Dużo osób rejestruje się w nich, a następnie rozpoczyna przygodę ze światem hazardu. Ważne jest to, by od samego początku ustalić odpowiednie granice. M.in. pod kątem czasu spędzanego na analizowaniu wydarzeń sportowych, rozrywkowych albo politycznych. Jak się jednak za to wszystko zabrać?

obstawinaie zakładów bukmacherskich
Jak dużo czasu poświęcać na zakłady bukmacherskie?

Wyznaczenie priorytetów jest niezbędne

Przede wszystkim musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, po co to robisz. Dlaczego zatem rejestrujesz się w zakładach bukmacherskich? Jakie masz ku temu motywacje? Chcesz w głównej mierze odstresować się po pracy? A może zarabiać pieniądze? Odpowiedz na to pytanie jest naprawdę istotna. Jeśli chcesz grać wyłącznie rekreacyjnie, to nie musisz rzecz jasna poświęcać sporo czasu na analizowanie spotkań. To przede wszystkim ma być dla Ciebie przyjemność i odskocznia od dnia codziennego.

Jeśli chcesz systematycznie powiększać swoje oszczędności, to wtedy sprawa wygląda już zdecydowanie inaczej. Musisz poświęcić relatywnie sporo czasu, bo to jedyna droga do tego, by regularnie ogrywać bukmachera STS czy każdego innego w Polsce. Powinieneś też dokładnie ustalić swoje priorytety. Masz pracę? To w tym momencie Twoje główne źródło utrzymania? W takiej sytuacji nie możesz zawalać obowiązków na tej płaszczyźnie. Musisz tak to wszystko sobie poukładać, by czas spędzany na analizowaniu wydarzeń bukmacherskich nie wpłynął negatywnie na ten aspekt. A może dodatkowo masz już rodzinę? W takiej sytuacji czekają Cię również inne obowiązki.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Rodzina jest zasadniczo najważniejsza. Jeśli będziesz bagatelizował obowiązki domowe, to relacje z familią mogą ulec pogorszeniu. A wtedy będzie trudniej o odpowiednią koncentrację i regularne wygrane w zakładach bukmacherskich. Trzeba zatem zastanowić się, ile czasu możesz poświęcać na analizowanie meczów, by rodzina oraz Twoja aktualna praca na tym w żaden sposób nie ucierpiały.

Dlaczego chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie?

Są rozmaite powody, które sprawiają, że obecnie coraz więcej osób decyduje się właśnie na obstawianie w firmach bukmacherskich. Jakie są to jednak czynniki? W głównej mierze chodzi o zarabianie pieniędzy. Obecnie jak najbardziej jest to zaś możliwe na terenie naszego kraju. Są bowiem w 100% legalne firmy bukmacherskie jak STS czy Fortuna. Możesz tam swobodnie wpłacać i tak samo wypłacać zarobione przez Ciebie środki. Dlaczego jeszcze ludzie rejestrują się w internetowych bukmacherach? Dla zagwarantowania sobie dreszczyku emocji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że oglądanie obstawianych spotkań podnosi poziom adrenaliny. To szansa, by odreagować po ciężkim dniu spędzonym w pracy itp. Dla wielu osób jest to po prostu hobby. A gracze w zakładach bukmacherskich dzielą się na dwie grupy. Są to typerzy rekreacyjni i tacy, którzy chcą regularnie zarabiać pieniądze. Musisz od razu zdecydować, do której grupy chcesz należeć. Dzięki temu łatwiej będzie Ci określić ilość czasu potrzebnego na analizowanie oferty.

Typy muszą być starannie przeanalizowane

Chcesz przede wszystkim zarabiać pieniądze w zakładach bukmacherskich? Uważasz, że dobrze znasz się np. na siatkówce lub tenisie ziemnym? Ta wiedza może być odpowiednio spożytkowana. Pamiętaj, że zarabianie w zakładach bukmacherskich nie jest jednak łatwe. To naprawdę ciężki kawałek chleba. Musisz na pewno bardzo profesjonalnie podejść do całej sprawy. Na początek zdecyduj się, jakie dyscypliny chcesz na co dzień obstawiać. Wybieraj takie sporty, którymi bardzo mocno się interesujesz. Pamiętaj, by skoncentrować się na jednej, góra dwóch dyscyplinach.

betfan bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Poza tym zastanów się, kiedy będziesz mógł typować. Od poniedziałku do piątku pracujesz? Na dodatek masz obowiązki domowe? Może zatem lepiej będzie grać tylko w weekendy? Wiele osób zastanawia się również, jak dużo spotkań grać na jednym kuponie. Zawodowcy typują przeważnie single. Czasami grają dwa spotkania na jednym kuponie. Im mniej spotkań, tym mniej czasu spędzisz na analizie. A każde zagrane przez Ciebie wydarzenie powinno być bardzo skrupulatnie sprawdzone. Musisz zaś przeanalizować rozmaite aspekty, by mieć szansę na spore zarobki.

Liczy się jakość, nie ilość

To bardzo ważna zasada. Sprawdza się ona nie tylko w obstawianiu zakładów bukmacherskich, ale generalnie w życiu. Możesz bowiem spędzić np. dwie godziny na analizowaniu jednego spotkania, a i tak nie zrobić tego do końca dobrze. Postaraj się zredukować ten czas. Pracuj jednak w tym okresie na odpowiednio wysokich obrotach. W tym celu zadbaj o dobrą organizację stanowiska pracy. Zrezygnuj ze wszystkich niepotrzebnych rzeczy, które mogą Cię rozpraszać i przeszkodzić w realizowaniu celów w zakładach bukmacherskich.

Chodzi np. o wyłączenie telefonu komórkowego, zbędnych stron internetowych itp. Im będziesz bardziej skoncentrowany na głównym zadaniu, tym szybciej się z nim uporasz. Dodatkowo analiza będzie wykonana optymalnie. Zrezygnuj także z grania tak zwanych taśm. Postaw na single, które będziesz mógł przeanalizować pieczołowicie od a do z.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie