Jak grać taśmy – poradnik dla typerów

Jak grać taśmy? Takie pytanie zadaje sobie wielu graczy – zarówno tych doświadczonych jak i dopiero rozpoczynających swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich. W żargonie typerskiej terminem taśmy określa się zakłady akumulacyjne (kombinacyjne), które z reguły składają się z większej liczby zdarzeń z niskimi kursami. Oczywiście wyłącznie od gracza zależy wysokość kursów na poszczególne spotkania znajdujące się na danym kuponie, jednak wiadomo, że im wyższe kursy, tym większe ryzyko. Jak grać taśmy, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym krótkim artykule.

obstawianie tasm w zakładach bukmacherskich
Jak obstawiać kupony żeby wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Jak grać na kuponach akumulowanych, żeby odnosić duże wygrane? 

Wielu graczy obawia się obstawiania kuponów akumulowanych ze względu na fakt, iż są one związane z naprawdę dużym ryzykiem. Ryzyko, iż kupon okaże się nie trafiony rośnie także razem z ilością zdarzeń na nim zawartych, przez co ogromna liczba graczy całkowicie rezygnuje z grania taśmami. Mimo tego, zainteresowanie kuponami akumulowanymi w dalszym ciągu jest wysokie. Nie brakuje osób, które uważają kupony akumulowane za najlepszy sposób na odnoszenie wysokich wygranych. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. 

O jakich zasadach należy pamiętać podczas obstawiania kuponów akumulowanych? Obstawiając kupony ze zbyt wysokim AKO nie ma się zbyt dużych szans na powodzenie – nie ma tutaj znaczenia to, czy jesteśmy dopiero początkującym typerem, czy też mamy duże doświadczenie. Warto mieć na uwadze kilka wskazówek, dzięki którym obstawianie kuponów akumulowanych będzie znacznie łatwiejsze i bardziej zyskowne. Przede wszystkim, trzeba pamiętać o różnorodności w obstawianiu zakładów. W żadnym wypadku nie wolno ograniczać się wyłącznie do zakładów typu 1X2. Trzeba szukać ciekawych kursów na liczbę bramek, rzutów karnych, rzutów rożnych, BTTS czy innych. Najistotniejsze jest to, aby oferty wszystkich działających firm bukmacherskich oglądać bardzo dokładnie. Często zdarza się, że można natrafić na bardzo ciekawe kupony dające duże zyski. 

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie kuponów u bukmachera

Przy obstawianiu zakładów bukmacherskich zawsze należy kierować się zasadą która mówi, że nie ma czegoś takiego jak pewniak. Bez względu na to, jaki jest kurs, każde kolejne spotkanie dodane do naszego kuponu wpływa znacząco na zmniejszenie szans powodzenia naszego kuponu. Zdecydowanie nie opłaca się dokładać do naszego kuponu spotkań o niskich kursach na poziomie od 1,10 do 1,30. Znacznie lepszym pomysłem jest wybranie jednego o wyższym kursie – zapewni nam to większą wygraną. 

Świetnym pomysłem jest także wypróbowanie zakładów systemowych. Każdy fan zakładów akumulacyjnych powinien przetestować tę metodę. Często od wygranej dzieli nas zaledwie jedno nieprawidłowo obstawione wydarzenie. Rozwiązaniem takiej sytuacji są właśnie zakłady systemowe, w których wygrywa się nawet wtedy, gdy określona liczba zdarzeń na naszym kuponie jest przegrana. Maksymalna wygrana przy takich kuponach jest oczywiście niższa niż przy zwyczajnych zakładach.  

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie