Jak typować mecze na żywo w STS, Betclic i Fortunie?

Brakuje Ci emocji? Dodatkowo chcesz wygrać sporo gotówki? Można to zrobić szybko. Nawet bez wychodzenia ze swojego domu. Na pewno teraz spytasz się, jak to jest w ogóle możliwe? W takiej sytuacji warto zdecydować się na legalnych, polskich bukmacherów. Takich podmiotów jest z roku na rok coraz więcej w naszym kraju. To między innymi Betclic, STS oraz Fortuna. W przypadku tych buków można grać nie tylko w trybie standardowym. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stawiać również swoje pieniądze na wybrane przez siebie wydarzenia – z szerokiej oferty – w trybie live.

jak typować mecze na żywo
Jak typować mecze w zakładach na żywo w STS?

Betclic – co można grać live?

Jak skorzystać z tej opcji w Betclic? W pierwszej kolejności trzeba w ogóle wejść na stronę internetową konkretnego bukmachera. Już to zrobiłeś? Potem należy kliknąć przycisk na żywo. Jesteśmy pewni, że szybko go zlokalizujesz. W końcu znajduje się on w górnej części strony internetowej, w bardzo dobrze widocznym miejscu. Jak to wszystko zostało tutaj skonstruowane? Tryb live w bukmacherze Betclic jest wyjątkowo intuicyjny. Wszystkie wydarzenia znajdują się w pierwszej zakładce po lewej stronie. Można je również selekcjonować uwzględniając konkretne dyscypliny sportowe. Tutaj mamy do wyboru między innymi piłkę nożną lub tenis.

Nie brakuje także koszykówki, siatkówki, a także hokeja. Na samym końcu – po prawej stronie – znajduje się zakładka inne. Tam są wydarzenia, które nie mogły być przypisane do wyżej wymienionych. Między innymi chodzi nam w tym momencie o kolarstwo itp. Jak obstawiać zakłady na żywo? To bardzo prosta sprawa. Zaraz się o tym przekonasz. Na początku Trzeba kliknąć na interesujące Cię wydarzenie sportowe. Pojawi się cała oferta. Należy wskazać interesujący typ oraz zatwierdzić stawkę.

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady live w STS

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na tryb live także w przypadku tego bukmachera. Jest to największy gracz na naszym rynku. Firma STS ma najwięcej klientów z Polski, którzy są zainteresowani wielkimi emocjami oraz tak samo wielkimi wygranymi. Co zrobić, aby zagrać coś na żywo? Weszliście na stronę internetową tego bukmachera? Teraz trzeba kliknąć przycisk zakłady live. Ten przycisk jest zlokalizowany w górnej części strony internetowej. W tym bukmacherze emocji nie brakuje. Można bowiem grać rozmaite zakłady na żywo. Między innymi z piłki nożnej. Nie brakuje oczywiście mniej popularnych dyscyplin, a także tych zaliczanych do kategorii niszowe.

Jak można tutaj typować? Należy na początek wskazać interesujące Was wydarzenie na stronie www.sts.pl oraz konkretne typy. Potem trzeba w to kliknąć. Pojawi się specjalne pole po prawej stronie ekranu. Tam należy wpisać stawkę. Ewentualnie możecie dobrać inne kupony i stworzyć zakład akumulowany. Nie wszystkie typy zostaną przyjęte. Może tak się zdarzyć, jeśli na przykład w Waszym meczu padnie w tym momencie bramka. Wtedy rzecz jasna wszystkie kursy muszą ulec aktualizacji. Dopiero potem będzie można zagrać na nowo.

betfan bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Fortuna – czy warto typować live?

Zdecydowanie tak. To kolejny znany oraz szanowany bukmacher na polskim rynku. Czym charakteryzuje się Fortuna? To firma doświadczona. Nie brakuje jej pozytywnych opinii. Jest to także podmiot bardzo uczciwie traktujący graczy. Oczywiście, mamy tutaj do czynienia z firmą, która oferuje swoje usługi całkowicie legalnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na tryb live. Musicie na początku wejść na stronę internetową oraz potem kliknąć przycisk zakłady live. Następnie przeniesiecie się do wyjątkowo bogatej oferty.

Proces obstawiania nikomu nie sprawi żadnych trudności. Trzeba tylko kliknąć interesujący Was typ oraz wpisać stawkę. Potem należy zatwierdzić stawkę. Ciekawostką jest fakt, że w przypadku tego bukmachera można skorzystać z bonusów dotyczących tego wariantu. Dzięki temu zakłady na żywo mogą przynieść Ci jeszcze większe pieniądze. Obecnie do dyspozycji są 3 różne opcje. W zależności od tego, czy zagracie 3, 4, albo 5 typów możecie uzyskać nawet bonus w wysokości 35%. Dlatego właśnie Fortuna także nie narzeka na brak zawodników.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie