Jak wyznaczać cele w zakładach bukmacherskich?

Każdy gracz na samym początku przygody z bukmacherką powinien wyznaczyć sobie cel do jakiego chce dążyć. Dlaczego jednak w ogóle o tym wspominamy? Jakie założenia przyjąć, by wyznaczyć odpowiednie cele (dla siebie) w zakładach bukmacherskich żeby wygrywać realne pieniądze?

cel w zakładach bukmacherskich
Jaki cel obrać w zakładach bukmacherskich?

Dlaczego warto mieć własny cel w bukmacherce?

W końcu każdy do czegoś dąży, prawda? Ogólnie statystyki jasno pokazują, że zdecydowana większość osób rejestruje się w firmach bukmacherskich, by zarabiać regularnie pieniądze. Tylko niewielka grupa typerów robi to, by zagwarantować sobie o wiele większy poziom adrenaliny. Zakładamy, że Ty jesteś w tej pierwszej (o wiele liczniejszej) grupie. Warto zatem wiedzieć, iż granie bez żadnego celu jest tak naprawdę kompletnie bezsensowne. W końcu zawsze mamy jakieś wizje dotyczące np. konkretnego etapu życiowego. Celem większości uczniów szkoły średniej jest zdanie matury i dostanie się potem na wymarzone studia. Na studiach staramy się zaś zdobywać krok po kroku konkretne umiejętności teoretyczne i praktyczne, by potem zdobyć odpowiednie stanowiska itd.

Zawsze mamy zatem jakiś cel. Bez konkretnego celu nasze życie staje się bezsensowne. A to działa bardzo demotywująco… W zakładach bukmacherskich także trzeba do czegoś dążyć. Ludzie zakładają sobie, że np. po trzykrotnym pomnożeniu kapitału początkowego wypłacą wygrane pieniądze na konto bankowe albo do portfela internetowego itp. Jeśli to jak najbardziej słuszny cel. Cały plan na grę jest po to tworzony, by jak najszybciej i relatywnie jak najmniejszym kosztem sił do tego doprowadzić. Brak celu w tym konkretnym przypadku może mieć zaś przykre konsekwencje.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli bowiem np. nie założymy sobie, ile dokładnie chcemy wygrać, to najprawdopodobniej w pewnym momencie stracimy wszystkie albo większość pieniędzy… Zaleca się zatem, by ustalić określony cel. Nie jest też tak, że może on być kompletnie byle jaki. Warto na poważnie podejść do tego tematu, bo tylko wtedy Twoje wygrane mogą być tak samo poważne (czyli stosunkowo duże).

Cele są sprawą indywidualną!

Często osoby początkujące, które dopiero startują w tej branży pytają się nas, jaki cel sobie wyznaczyć. Jak to wygląda zatem w praktyce? Na to pytanie tak naprawdę nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Dla każdego jest to bowiem sprawa indywidualna. Jedna osoba będzie bardzo usatysfakcjonowana, jeśli pomnoży wpłacone na samym początku pieniądze dwukrotnie. Inny gracz chce natomiast wgrać minimum trzykrotność itp. premierowego depozytu. Każdy ma nieco inne podejście do tego właśnie tematu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bardzo ważne jest, by w ogóle jakiś cel posiadać. Poza tym nasze ambicje w tym względzie powinny być dokładnie oszacowane. Często dzieje się tak, że cele zmieniają się w czasie. To jak najbardziej normalne. Dodatkowo to bardzo dobrze świadczy o konkretnym typerze. W końcu na samym początku chcemy wygrać, ale zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy amatorami. W związku z tym nie podnosimy sobie zazwyczaj zbyt wysoko poprzeczki. Kiedy jednak posiadamy o wiele więcej wiedzy, doświadczenia, to wtedy nasze cele idą do góry. Wszak „apetyt rośnie w miarę jedzenia”.

Cel musi być mierzalny

Warto jednak uważać, by się w tym wszystkim nie zagalopować… A niektórzy co prawda ustalają sobie cele, ale nie do końca w taki sposób, jak to wszystko powinno wyglądać w praktyce. M.in. cele powinny być mierzalne. W przypadku zakładów bukmacherskich nie ma akurat z tym punktem żadnych większych kłopotów. Możesz sobie np. wyznaczyć, że wpłacisz 100 PLN i będziesz chciał uzyskać z tego 300 PLN. Potem zaś wypłacisz 200 PLN (cały czas zostanie Ci zatem 100 PLN na grę). Jest to przykład mierzalnego celu. Zawsze będziesz bowiem wiedział, na jakim etapie jego realizacji jesteś.

betfan bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

O czym nie wolno zapominać? Cele niemierzalne nie motywują do działania. Ciężko jest zweryfikować, czy udaje nam się je realizować, czy jednak cały czas jesteśmy na samym początku drogi. Nie ma to dobrego wpływu na aspekt edukacyjny, prawda? Odpowiednio wyznaczone cele pozwalają nam bowiem dowiedzieć się, czy idziemy do przodu, stoimy w miejscu, czy się cofamy… Jeśli w grę wchodzi drugi albo trzeci wariant, to wtedy trzeba niezwłocznie podjąć odpowiednie kroki, aby to jak najszybciej zmienić.

Cel powinien być możliwy do osiągnięcia

Niektórzy stawiają sobie zbyt ambitne cele. To też nie może doprowadzić do niczego dobrego. Graczy, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie online myślą, że od razu zarobią miliony, a potem przychodzi zawód. Warto zatem znaleźć w trakcie wyznaczania celu tak zwany „złoty środek”. Co to oznacza w praktyce? Z jednej strony cel musi oczywiście motywować do działania. Z drugiej strony nie może być niemożliwy do osiągnięcia. Dlaczego? Załóżmy, że wpłaciłeś 100 PLN. Założyłeś sobie, że cel zostanie zrealizowany, jeśli wygrasz 10 000 PLN. To spora „przebitka”. Naprawdę ciężka do osiągnięcia w stosunkowo krótkim czasie. Taki cel nie tylko nie da nam odpowiedniej motywacji.

Brak zauważalnych postępów będzie zniechęcał. Może to spowodować np. granie bardzo wysokich kursów, by tylko jak najszybciej wygrać spore pieniądze. To z kolei przekłada się zazwyczaj na coraz częstsze przegrane. Warto zatem dokładnie zastanowić się nad tym tematem, by wyznaczony cel był ambitny i jednocześnie możliwy do zrealizowania w najbliższym czasie.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie