Kto wyjdzie z grupy na Euro 2020? Typy bukmacherów

Eksperci od świata bukmacherki już teraz zaczynają analizowanie oferty najlepszych w Polsce bukmacherów na Euro 2020. Co warto wiedzieć na temat tego turnieju? Kto w nim zagra? Jak wygląda podział na grupy? Czym kierować się typując zakłady bukmacherskie na to, kto awansuje do fazy pucharowej?

Kto wyjdzie z grupy na Euro 2020
Kto wyjdzie z grupy na Euro 2020? Typy bukmacherów

Co warto wiedzieć o Euro 2020?

Mistrzostwa Europy 2020 pierwotnie miały odbyć się już jeden rok kalendarzowy temu. Wszyscy jednak dokładnie pamiętamy, co działo się w 2020 roku… Cały świat był pochłonięty walką z koronawirusem. Wszystkie rozgrywki ligowe zostały wstrzymane minimum na dwa miesiące. Kiedy ligi ruszyły, było już wiadome, że Euro 2020 niezostanie rozegrane zgodnie z planem. Teraz, na szczęście, nic nie stoi na przeszkodzie, by turniej się odbył. I to już bez żadnych większych przeszkód. Oczywiście, stadiony nie będą wyglądały tak, jak dawniej. W końcu nie zostaną zapełnione kibicami futbolu w 100%.

Gracze, sztaby szkoleniowe, sympatycy podróżujący po obiektach itd. muszą liczyć się z dużą liczbą testów itp. Niemniej jednak koronawirus trochę odpuszcza, dlatego i tak wszystko rysuje się w dużo bardziej korzystnych barwach, niż miało to miejsce jeszcze kilka miesięcy wcześniej… Turniej zaplanowano na jeden miesiąc. Euro 2020 rozpocznie się dokładnie 11 czerwca 2021 roku. Mecz otwarcia zostanie rozegrany na Stadio Olimpico, w Rzymie. Zmierza się w nim reprezentacje narodowe Włoch oraz Turcji. Euro 2020 zakończy się zaś 11 lipca 2021 roku. Potyczka finałowa zostanie rozegrana na stadionie w Londynie (Wembley).

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Co ciekawe, turniej odbędzie się aż w jedenastu rozmaitych miastach. Pierwotnie tych lokalizacji… miało być jeszcze więcej. Niektóre propozycje jednak upadły z powodu na zbyt duże zagrożenie koronawirusem. W związku z tym mecze nie odbędą się w Bilbao oraz Dublinie. Gdzie zaś emocji nie zabraknie? Są to: Baku, Kopenhaga, Londyn, Monachium, Budapeszt, Rzym, Amsterdam, Bukareszt, Petersburg, Glasgow oraz Sewilla.

Jak przedstawiają się grupy na Euro 2020?

Podobnie, jak przed pięcioma laty, także teraz do rywalizacji o najwyższe laury staną aż 24 reprezentacje narodowe. W wyniku losowania zostały one przydzielone do sześciu grup. W każdej z nich będą rywalizować po cztery drużyny. Jakie są zasady kwalifikacji? Nie są one zbyt restrykcyjne. Wszak do kolejnej fazy pucharowej awansują m.in. triumfatorzy oraz zespoły z drugich lokat. Dodatkowo promocję uzyskają cztery ekipy z trzecich lokat legitymujące się, po spotkaniach grupowych, najlepszymi bilansami punktowymi. Łącznie w tej fazie zagra zatem 16 reprezentacji narodowych. Potem sprawa jest prosta. Wygrywający gra dalej, a przegrywający odpada.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak przedstawiają się grupy na Euro 2020? W grupie A będą rywalizować drużyny narodowe Włoch, Turcji, Walii oraz Szwajcarii. Poza tym mamy jeszcze 20 innych reprezentacji. Są to: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja (grupa B), Holandia, Austria, Ukraina, Macedonia Północna (grupa C), Anglia, Szkocja, Chorwacja, Czechy (grupa D), Hiszpania, Szwecja, Polska, Słowacja (grupa E), Węgry, Francja, Portugalia i Niemcy (grupa F). Faza grupowa została zaplanowana na okres od 11 czerwca do 23 czerwca 2021 roku. Potem reprezentacje narodowe będą miały kilka dni odpoczynku i na nowo ruszą do rywalizacji. Już w ramach fazy 1/8 finału Mistrzostw Europy 2020.

Kto ma największe szanse na awans według firm bukmacherskich?

Faworytami grupy A są bez wątpienia Włosi. Podopieczni Roberto Manciniego powinni poradzić sobie z Turkami, Walijczykami i Szwajcarami. Kto ma zaś, według buków online jak STS czy eWinner, najmniejsze szanse na awans? Są to Walijczycy. W grupie B prym powinni wieść Belgowie. Czerwone Diabły są wyraźnymi faworytami w spotkaniach z konkurentami na tym etapie. Najniżej oceniane są natomiast szanse Finów. Jak przedstawiają się kursy pod kątem grupy C? Tutaj największe szanse na zwycięstwo przyznaje się Holendrom. Za nimi plasują się reprezentacje Ukrainy, Austrii i Macedonii Północnej. W grupie D wyraźnymi faworytami do awansu są Anglicy. Kto poza nimi powinien wyjść bez żadnego problemu? Są to wicemistrzowie Świata, czyli Chorwaci. O trzecie miejsce rywalizować powinni zaś Szkoci i Czesi.

polski bukmacher bez podatku
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Grupa E najbardziej interesuje, nie bez powodu, polskich kibiców. To właśnie w niej rywalizować będą (już od 14 czerwca 2021 roku) piłkarze Paulo Sousy. W tej grupie wyraźnymi faworytami są Hiszpanie. O drugie miejsce powinni zaś toczyć zażarte boje Polacy i Szwedzi. Najmniejsze szanse na zaistnienie na Euro 2020 przyznaje się zaś Słowakom. Zmagania w grupie F zapowiadają się najbardziej ekscytująco. Obecnie największe szanse na zajęcie pierwszego miejsca przyznaje się Francuzom i Niemcom. W dalszej kolejności za faworytów uznaje się Portugalczyków. Outsiderem tej grupy ma być, według bukmacherów, reprezentacja Węgier.

W których grupach może dojść do niespodzianek?

Wydaje się, że dość niewygodnych rywali mają Holendrzy. Ukraina i Austria prezentują bowiem określony poziom. Z kolei Macedonia Północna nie tak dawno pokonała na wyjeździe (w eliminacjach do MŚ Katar 2022) Niemcy. Obawiamy się także o Polaków. Jeśli podopieczni Paulo Sousy nie pokonają na inaugurację Euro 2020 Słowaków, to może być im potem bardzo trudno o zdobycze punktowe…

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie