Kupony bez podatku u bukmachera LvBet

Od 5 sierpnia do 11 sierpnia będą rozgrywane dwa turnieje: w Toronto oraz Montrealu. Z okazji tych wydarzeń bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%.

Tenis – wygrane bez podatku u bukmachera LvBet

Tenis – wygrane bez podatku u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa od 5 sierpnia do 11 sierpnia, czyli podczas trwania turnieju w Toronto oraz Montrealu. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu singla lub ako, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z Toronto oraz Montrealu.

Bukmacher dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak na żywo.

Stawka kuponu jest dowolna.

darmowy bonus na start

Limit kuponów na jednego gracza również nie jest określony.

Jeżeli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany. To bukmacher LvBet automatycznie mu zwiększy wygraną o 14%.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera LvBet

Gracz, który dokona rejestracji konta i wpisze w polu promocyjnym BETONLINE w zamian od bukmachera otrzyma darmowy bonus 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków.

Dodatkowo gracz, który dokona dwóch pierwszych wpłat może otrzymać nawet do 1500 PLN w formie środków bonusowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie do bukmacherów Betclic, Betfan, Fortuna, STS. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Wszystko to od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych.

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie