Lekkoatletyka jakie zakłady obstawiać?

Lekkoatletyka to królowa sportu. Oczywiście, ta dyscyplina przegrywa popularnością z piłką nożną albo skokami narciarskimi. Osoby, które interesują się lekkoatletyką na pewno jednak nie mogą narzekać na brak ciekawej oferty w firmach bukmacherskich. Bukmacherzy w Polsce starają się, żeby była ona bowiem bardzo urozmaicona. Z roku na rok można zauważyć, że tak się rzeczywiście dzieje, a typerzy mają do dyspozycji coraz więcej rozmaitych zakładów.

lekkoatlety co obstawiać
Jak obstawiać lekką atletykę u bukmacherów?

Biegi krótkie, średnie i długie

Można m.in. typować biegi. I to na rozmaite dystanse. Biegi w lekkoatletyce dzielą się na krótkie, średnie oraz długie. Gracze mogą np. obstawiać rywalizację sprinterów. Chodzi tutaj o zawody np. na 100 m, czy 200 m. Takie biegi zawsze są bardzo widowiskowe. Popularność tej dyscypliny – w naszym kraju – może być jeszcze większa dzięki Ewie Swobodzie. Sportsmenka z Żor osiąga bowiem coraz lepsze rezultaty i zaczyna stanowić zagrożenie dla najlepszych zawodniczek na świecie. W biegach średnich także mamy wielu swoich przedstawicieli. Natomiast  biegi długie to np. maratony.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Najważniejsze zawody rzecz jasna są w ofercie Polskich zakładów bukmacherskich, gdyż obstawianie lekkiej atletyki w Polsce jest bardzo popularne. Oczywiście, niektórzy mogą narzekać, że tutaj brakuje nieco urozmaicenia. Np. w piłce nożnej oferta jest zdecydowanie bardziej różnorodna. Jeśli jednak chodzi o ważne zawody, to można typować nie tylko to, kto okaże się najlepszy. W ofercie nie brakuje również typów h2h itd. Można zatem postarać się przewidzieć, który zawodnik danej pary okaże się lepszy od konkurenta.

Rzuty – co jest ofercie bukmacherów?

Można również typować konkurencje rzutowe. Co jest tutaj do wyboru? To np. rzut młotem. Polska jest w tym prawdziwą potęgą. Wśród pań króluje Anita Włodarczyk. To rekordzistka świata, która przegrywa wyjątkowo rzadko. Wśród mężczyzn także nie brakuje nam sportowców z najwyższej możliwej półki. Do charyzmatycznego Pawła Fajdka dołączył ostatnimi czasy Wojciech Nowicki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W firmach bukmacherskich jak STS czy Totolotek można również obstawiać rzuty dyskiem, oszczepem. Tak samo, jak pchnięcie kulą, które jest również zaliczana do tej kategorii lekkoatletycznej. Bukmacherzy starają się, aby oferta była tutaj bardzo różnorodna. Gracze mogą stawiać, kto wygra konkretne zawody, kto będzie lepszy w parze h2h. Biorąc pod uwagę najważniejsze mityngi, mogą również typować, czy dany zawodnik rzuci więcej (albo mniej) niż ustalona przez analityków wartość itp.

Skoki – w dal, wzwyż, o tyczce

Wśród graczy, którzy typują lekkoatletykę bardzo popularne są również takie właśnie konkurencje. Zaliczamy do nich m.in. skok w dal lub wzwyż. Ostatnio cały świat emocjonuje się przede wszystkim skokiem o tyczce. Zwłaszcza w wykonaniu niesamowitego Szweda Armanda Duplantisa.  Ten 20-latek niedawno pobił przecież rekord świata.

W tym momencie to rzecz jasna największy faworyt Igrzysk Olimpijskich, które za kilka miesięcy zostaną rozegrane w Tokio – o ile nie przeszkodzi w tym coraz groźniejszy koronawirus. Skok o tyczce jest nierzadko typowany również z tego względu, że Polska ma dwóch czołowych reprezentantów w tej dyscyplinie. To Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie