Metody płatności akceptowane przez bukmacherów online

Większość typerów nie zagłębia się w ten temat. A to błąd. Warto bowiem wiedzieć, jak można nie tylko wpłacać, ale także wypłacać pieniądze od bukmacherów internetowych. Tych opcji jest całkiem sporo. Z najważniejszymi możesz zapoznać się po przeczytaniu naszego dzisiejszego artykułu.

płatności bukmacherskie
Metody płatności akceptowane przez bukmacherów online

Możesz korzystać ze swojego konta bankowego

Jeśli zdecydujesz się na legalnego bukmachera internetowego, to nie ma przeszkód, by tak się właśnie stało. Dlaczego jednak w przypadku innych podmiotów nie jest to możliwe? Co sprawia, że nie można korzystać z konta bankowego w aspekcie nielegalnych buków? Sprawa jest prosta. Banki zlokalizowane na terenie Polski i świadczące usługi dla swoich Klientów respektują prawo. Nie współpracują zatem z podmiotami, które tego nie robią. A od momentu wprowadzenia Ustawy Hazardowej jest to zaś bardzo dokładnie uregulowane…

Cały czas nie brakuje jednak firm bukmacherskich, które ani myślą przestrzegać prawa. Klienci takich podmiotów nie mogą realizować transakcji finansowych poprzez własne konta bankowe. Takie operacje mogą być też zgłaszane do odpowiednich instytucji (jeśli dojdą do skutku). A stąd już bardzo prosta droga do naprawdę poważnych kłopotów z naszym prawem… Nie warto zatem tak ryzykować. Jeśli zaś wybierzesz legalnego buka online jak STS czy eWinner, to możesz być spokojny o swoje interesy na tej płaszczyźnie. Wszak porządne firmy są w pełni akceptowane przez banki polskie oraz zagraniczne. Możesz zatem swobodnie nie tylko wpłacać depozyty do bukmachera, ale także wypłacać.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Ile to wszystko kosztuje? Nie można tego jednoznacznie stwierdzić. Wszak wszystko zależy od konkretnego banku. Niemniej jednak nie trzeba obawiać się, ponieważ opłaty są generalnie stosunkowo niskie. Tak samo jest z wpłatami oraz wypłatami. Poza tym wszystko jest realizowane bardzo szybko i dodatkowo bezpiecznie.

Karty kredytowe

Jak jeszcze można realizować transakcje finansowe uwzględniając bukmacherów internetowych? Niektórzy gracze, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie wykorzystują do tego posiadane karty kredytowe. Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Obecnie coraz więcej osób posiada karty debetowe oraz kredytowe. Są one stosowane np. do robienia codziennych zakupów. Nie tylko w sklepach stacjonarnych. W końcu coraz więcej osób z Polski wykorzystuje karty również do realizowania zakupów w podmiotach internetowych. Okazuje się, że ich uniwersalność jest dużo większa, niż można było sądzić na samym początku. Nie ma bowiem przeszkód, by np. wykonywać operacje finansowe do podmiotów bukmacherskich. Każda szanująca się firma z tej branży je akceptuje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czym zaś cechują się transakcje wykonywane przy użyciu takich plastikowych elementów? Są one m.in. bardzo szybkie. Dodatkowo w 100% bezpieczne. Trzeba jednak oczywiście samemu o to zadbać (przynajmniej w pewnych aspektach). Sprawdź zatem, czy dana strona internetowa jest właściwie zabezpieczona. Poza tym realizuj operacje finansowe tylko w sprawdzonych lokalizacjach. Wtedy Twoje dane i pieniądze będą bezpieczne.

Portfele internetowe

Do wyboru masz także portfele internetowe. Warto w tym momencie odnieść się do tego, że te środki płatnicze także coraz mniej przychylnym okiem spoglądają w kierunku firm bukmacherskich, które nie są legalne w Polsce… Jakie ma to przełożenie na obecną sytuację? Należy zwrócić uwagę m.in. na czynnik, że nie możesz swobodnie wpłacać oraz wypłacać pieniędzy. Często też takie podmioty kompletnie wycofują się z kooperacji z nielegalnymi podmiotami. Nikt nie chce sobie bowiem robić pod górkę… A polskie prawo jest jasne w tej sprawie i należy je przestrzegać. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej graczy decyduje się na buki internetowe jak STS, które najzwyczajniej w świecie są całkowicie legalne. Wtedy nie ma żadnych przeszkód na tej płaszczyźnie. Możesz zatem przy pomocy portfeli internetowych wpłacać oraz tak samo wypłacać pieniądze. Opcji nie brakuje.

ewinner polski bukmacher
Legalne obstawianie zakładów w eWinner – kod promocyjny na bonus

Warto wiedzieć, że portfele internetowe mogą być zasilane np. poprzez konta bankowe. Możesz też wykonywać operacje finansowe w drugą stronę pomiędzy tymi właśnie wariantami. Warto zauważyć, że wpłata z portfela internetowego do buka jest darmowa, Polskie zakłady bukmacherskie nie pobierają za to żadnych prowizji. Z wypłatami jest różnie, ale jeśli pojawiają się jakieś koszty, to nie są one duże.

Inne dostępne formy płatności bukmacherskich

Trochę archaicznym i coraz rzadziej spotykanym sposobem jest zasilanie konta bukmacherskiego poprzez przelewy wykonywane na poczcie. Czasami jednak nie ma innego wyjścia. Ta opcja jest zazwyczaj praktykowana przez osoby starsze, które nie mają rachunku bankowego i nie są do końca przekonane do kart kredytowych. Czym cechuje się ta opcja? Trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wpłata nie dociera od razu, a zazwyczaj dopiero po kilku dniach. Dodatkowo opłaty na poczcie są coraz wyższe. Pod kątem ekonomicznym na pewno nie jest to zatem opłacalne.

Trzeba też dokładnie wypełnić druczek, co czasami jest czasochłonne. Nic dziwnego, że coraz więcej osób odchodzi od tego sposobu. Jak jeszcze można zasilić konto wybranego bukmachera internetowego? Czasami jest używany do tego PayPal. Niekiedy można skorzystać z Blika itp. Gracze na pewno znajdą zatem minimum kilka wygodnych dla siebie opcji.

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie