Najnowszy kod promocyjny u bukmachera STS 2022

Legalny bukmacher STS oferuje graczom najnowszy pakiet promocyjny, w którym to na start gracze mogą liczyć na freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN oraz bonus równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN.

Bonus bez depozytu od legalnego bukmachera 2022

Bonus bez depozytu od legalnego bukmachera 2022

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie korzystał z usług Polskiego bukmachera STS. Nie wielu w Polsce legalnych bukmacherów oferuje graczom bonus bez depozytu, STS jako jedyny gracz na rynku daje aż tak dużo bez wpłaty własnej.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać podczas trwania tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Wykonać to można jedynie na stronie bukmachera www.sts.pl. Ten proces jest bardzo prosty i nie zajmie żadnej osobie zbyt wiele czasu. Szczególnie, ze bukmacher STS posiada opcję konta tymczasowego, wtedy rejestracja zajmuje dosłownie minutę.

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

STS Darmowy kod promocyjny 2022

Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher STS automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego, a w nim oczywiście bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN.

Trzeba jednak wiedzieć, że kod promocyjny można jedynie wpisać podczas rejestracji konta! Później nie będzie już takiej możliwości i bonus bez wpłaty 29 PLN przepadnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Po tym jak bukmacher STS dokona poprawnej weryfikacji danych to na konto gracza trafi darmowy freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonywania żadnej wpłaty ze strony gracza.

Bonus do 1200 PLN na start od STS

Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy depozyt u bukmachera STS jest objęty dodatkową promocją. Polski bukmacher STS przyznaje bonus 100% za dokonanie wpłaty:

Przykład: Gracz wpłacił 1000 PLN na swoje konto. Taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie od bukmachera STS. Razem typer będzie posiadał 2000 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać 1200 PLN, a więc jest to jeden z najwyższych bonusów od depozytu na polskim rynku zakładów bukmacherskich online.

Typerzy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS mogą korzystać chociażby z STS TV, gdzie legalnie mogą oglądać wydarzenia sportowe online z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i wiele innych dyscyplin sportowych na żywo!

Poza tym dla graczy bukmacher STS przygotował także świetną aplikację mobilną do obstawiania meczów, aplikacja dostępna jest na urządzenia z systemami iOS i Android.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Bonusy bukmacherskie
Bonusy bukmacherskie
Promocje i bonusy bukmacherskie do bukmacherów Betclic, Betfan, Fortuna, STS. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Wszystko to od najlepszych w Polsce legalnych bukmacherów internetowych.

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie