Najpopularniejsze sposoby na depozyt u bukmachera

Zrealizowanie depozytu u bukmachera w 2021 roku jest naprawdę proste. Wszystkie firmy bukmacherskie starają się maksymalnie dostosowywać do bieżących potrzeb zgłaszanych przez swoich użytkowników. W tej chwili liczba metod płatności jest bardzo duża. W dzisiejszym artykule omawiamy najpopularniejsze sposoby na opłacenie konta bukmacherskiego. Jest to obowiązkowa lektura zarówno dla początkujących jak i doświadczonych graczy. 

jak złożyć depozyt do bukmachera
Jak wpłacić pieniądze do Polskich bukmacherów?

Internetowe systemy płatności 

Internetowe systemy płatności oferują szybkie zrealizowanie przelewów bez względu na to, o jakiej porze dnia lub nocy realizowana jest transakcja. Wśród najpopularniejszych firm oferujących tego typu usługi należy wymienić PayU, Dotpay oraz Przelewy 24. Cały proces przelania pieniędzy do firmy bukmacherskiej zajmuje maksymalnie kilka minut. Warto wiedzieć, że w ramach tej metody płatności mogą być realizowane nie tylko kartami VISA i Mastercard, ale także e-portfelami, BLIK-iem i wieloma innymi.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Ogromna szybkość w realizowaniu przelewów to jeden z najważniejszych atutów internetowych systemów płatności. Użytkownicy chwalą sobie również fakt, iż przy realizowaniu płatności w ten sposób obowiązują niskie progi. Jeśli chcemy wpłacić stosunkowo małą kwotę na swoje konto bukmacherskie, internetowe systemy płatności zdecydowanie będą najlepszym rozwiązaniem. 

Płatności kartą debetową/kredytową

Realizacja płatności z wykorzystaniem kart debetowych i kredytowych ma spore grono zwolenników. Jej siła tkwi przede wszystkim w prostocie. Wystarczy, że podamy kilka najbardziej podstawowych informacji odnośnie posiadanej przez nas karty, a pieniądze trafią na konto bukmacherskie już po upływie kilkunastu sekund. Które dokładnie informacje są niezbędne do zrealizowania płatności z wykorzystaniem karty debetowej/kredytowej? Musimy przygotować imię i nazwisko posiadacza karty, numer karty oraz datę jej ważności. Niezbędny jest także kod CVC.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Transakcje z wykorzystaniem kart debetowych/kredytowych cechuje niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa. Ich przewaga tkwi także w tym, iż są one realizowane w sposób natychmiastowy. Wiele osób narzeka jednak na fakt, iż transakcje z wykorzystaniem kart debetowych/kredytowych objęte są z reguły prowizją w wysokości około 2%. Warto dokładnie zweryfikować, jak wysoką prowizję pobierają wybrani przez nas bukmacherzy online, ponieważ może okazać się, iż inna forma płatności będzie znacznie lepszym rozwiązaniem. Czasami płatność kartą nie jest objęta żadną prowizją, a w niektórych przypadkach może być naprawdę wysoka.

Portfele elektroniczne 

Portfele elektroniczne, czyli tzw. e-portfele z roku na rok zdobywają coraz szersze grono zwolenników wśród graczy w STS czy Fortunie. Nie ma w tym nic dziwnego. E-portfel w porównaniu z innymi metodami płatności gwarantuje nam stuprocentową anonimowość. Wystarczy, że tylko raz założymy konto, a następnie będziemy wpłacać pieniądze przy użyciu identyfikatora podanego w trakcie procesu rejestracyjnego. Pieniądze na nasz e-portfel trafią już po upływie kilkunastu sekund. 

Portfele elektroniczne są w stanie zapewnić nam stuprocentową anonimowość, a informacje odnośnie realizowanych przez nas przelewów nie są udostępniane osobom trzecim. Bukmacherzy przy realizowaniu płatności z wykorzystaniem portfeli elektronicznych nie pobierają także żadnych prowizji. Małe opłaty mogą być oczywiście pobierane przez operatorów portfeli elektronicznych, jednak w zdecydowanej większości przypadków nie są to duże sumy bądź nie są pobierane w ogóle. Minusem portfeli elektronicznych jest z kolei fakt, iż w tym przypadku obowiązują minimalne i maksymalne kwoty wpłat. 

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie