Polski bukmacher Betfan opinie, bonusy, oferta zakładów

Betfan to bukmacher, który swoje początki miał na początku 2019 roku. Od tego czasu prowadzi on zaskakująco dobry marketing, którego zwieńczeniem jest wizerunek współpracującego z marką Mariusza Pudzianowskiego. Nowy legalny bukmacher dzięki bogatej ofercie, obstawianiu bez podatku, aktywnemu wsparciu na Live Czacie i wysokim bonusom zbiera coraz więcej pozytywnych opinii. Sprawdź, jakie kody promocyjne, metody płatności i benefity wykorzystasz po dołączeniu do Betfan online.

polski bukmacher internetowy betfan opinie bonus
Betfan obstawianie bez podatku, opinie i darmowe bonusy

Jakie bukmacher Betfan opinie ma w internecie?

Gracze do głównych zalet Betfan zaliczają wysoki bonus, obstawianie bez podatku od gier, szeroki zestaw dostępnych zakładów i oczywiście legalność potwierdzoną przez licencję Ministerstwa Finansów. Za plus uważa się też łatwość rejestracji, nowoczesny designerski interfejs i łatwo dostępną stronę mobilną na stronie www.betfan.pl. W komentarzach pod blogowymi wpisami nierzadko wspomina się o zniesieniu podatku o równowartości 14% obstawionego zakładu. Trzeba jednak zauważyć, że równie często jest to negowane przez wyższe niż u innych usługodawców marże.

Odzywają się również głosy negatywne mówiące o chwytach marketingowych stosowanych przez spółkę Betfan. Zarówno szybkie wypłaty i obecne promocje postrzegane są jako branżowy standard, o które inni bukmacherzy nie robią większego zamieszania. W przypadku Betfan, gdzie bukmacher stawia szczególny nacisk na strategię marketingową, przez wiele osób odbierane są w niekorzystny sposób. Mowa mianowicie o fakcie, że pierwsza wypłata tak naprawdę nie jest szybka i będziemy musieli na nią odczekać pełne 24 godziny. Nie są zadowolone tez osoby liczące na łatwe wygrane – bonusy dla niedoświadczonych amatorów mogą być trudne w zrealizowaniu.

Podsumowując, Betfan opinie ma na pewno pozytywne. Co do trików marketingowych, nie ma co ukrywać – każdy musi się jakoś zareklamować – szczególnie w momencie, gdy stawia pierwsze kroki. Obniżony podatek, jeśli często gramy kuponami AKO, w porównaniu do innych bukmacherów może rzeczywiście dać zysk większy o kilka % niż w innych sytuacjach. Sam pakiet powitalny bywa trudny do zrealizowania aczkolwiek mamy aż 3 szanse – różnica jest szczególnie widoczna, jeśli gramy za większe stawki.

polski bukmacher bez podatku
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Kody promocyjne do wykorzystania na start

W sieci natrafić można na dwa kody o treści: „BETFAN” i „BETFANVIP”. Po sprawdzeniu okazuje się, że dla systemu oznaczają one to samo. Częstokroć przy pierwszych odwiedzinach kod jest już wpisany, dzięki czemu nie musimy szukać go w sieci i wpisywać samodzielnie. Otwierając konto w serwisie celem otrzymania pełnego bonusu należy zaznaczyć pole „Chcę otrzymać bonus powitalny”. 

Odbieramy bonus, potwierdzamy konto, ale co dalej? Przechodzimy do konkretów, czyli do tego co interesuje wszystkich spragnionych sportowych emocji. Bukmacher BETFAN cały czas rozszerza swoją ofertę o nowe kody promocyjne. Ma on zaledwie pół roku, a na stronie znajdziemy aż 4 zaskakująco atrakcyjne bonusy zachęcające do gry przez towarzyszący im komunikat „NIE GRASZ, NIE WYGRASZ!”.

Pierwszym z bonusów jest w Betfan bonus od depozytu. Ten regularnie ulega kosmetycznym zmianom, jednak reguły warunkujące jego odbiór są cały czas zbliżone. W ostatnich dniach „Mega Pakiet” zmieniono na „Pakiet Pudziana”. Maksymalna kwota, jaką możemy w ten sposób wygenerować jest taka sama jak w poprzednim przypadku – do 3000 zł. Zmiana nazwy oferty jest podyktowana współpracą Mariusza Pudzianowskiego z administracją serwisu będącego oficjalnym sponsorem akcji.

Pakiet Pudziana w Betfan online

Co musimy zrobić, aby zrealizować bonus „Pakiet Pudziana”? Przy trzech pierwszych wpłatach wpłacamy do serwisu co najmniej 20 zł, stawiamy 1 lub kilka kuponów dających równowartość wpłaconej sumy o kursie min. 2.00, a następnie odbieramy 10% wpłaconych pieniędzy. Maksymalna suma, jaką w ten sposób otrzymamy wynosi 100 zł. To jednak nie wszystko. Bonus, aby rzeczywiście był sensowny należy obrócić w określony przez organizatora sposób. Jak? Stawiamy zakłady z min. 2 zdarzeniami o kursie min. 1.45 każde, na kuponie o kursie całkowitym min. 2.00. Ostatni wymóg jest dość bezwzględny, bo bonus musimy obrócić 5 razy, aby otrzymać 10-krotność swojej wpłaty (maks 100 zł x 10 = 1000 zł). Oznacza to, że nie jest to oferta dla mniej wytrwałych i niecierpliwych graczy.

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Drugim bonusem jest brak podatku od gier. Nie obowiązuje to oczywiście przy wszystkich zakładach, bo wówczas organizacja gier hazardowych zwyczajnie by się nie opłacała usługodawcy. Wymogiem skorzystania z tej oferty jest obstawienie kuponu o kursie łącznym min. 2.00 i 1.25 na pojedyncze wydarzenie. Redukuje on obecną w serwisie marżę do zera i jednocześnie dodaje kilka % do wygranej. Można go wykorzystać na swoją korzyść, jeśli bierzemy udział w pierwszej promocji „Pakiet Pudziana”.

Trzecią, obecnie dostępną promocją jest zakład bez ryzyka do 100 zł. Korzystając z kodu promocyjnego BETFAN pierwszy zakład możemy obstawić bez widocznego ryzyka. Nie należy podchodzić do tego jednak zbyt optymistycznie, bo przyznany zwrot musimy jak w innych przypadkach – obrócić 5 razy przy użyciu kuponów kumulacyjnych z min. 2 zdarzeniami o kursie 1.45 na wydarzenie.

Na stronie wyraźnie widoczna jest także funkcja „Radar 365”, która polega na informowaniu o najnowszych, codziennie organizowanych promocjach na popularne wydarzenie sportowe. I tak często napotykamy tutaj propozycje kuponów, za których obstawienie otrzymamy środki na konto bonusowe. Znając politykę tego bukmachera, bonusowe środki będą podlegały kilkukrotnemu obrotowi.

Oferta dla wielu osób może wydawać się nieprawdopodobnie wymagająca. Dlatego warto podejść do tej sprawy „z zimną głową” i nie martwić się niepotrzebnie bonusami, na których stan nie mamy większego wpływu.

Systemy płatności w Betfan

Jak wpłacimy pieniądze na swoje konto? Bardzo prosto. Dostępne są dwie metody: blik i przelewy24. Obie nie są obarczone dodatkową prowizją ani limitem wpłaty. Mogą być także wykorzystywane 24 godziny 7 dni w tygodniu. Oficjalne wspierane jest ponad 20 banków.

Jak zlecimy wypłatę pieniędzy na rachunek bankowy? Wypłaty dla stałych uczestników zakładów realizowane są w błyskawicznym tempie w godzinach pracy administracji. Oznacza to, że posiadając konto w jednym z 19 banków otrzymamy wypłatę po kilkunastu minutach. Za pierwszym razem nasze konto będzie podlegać dodatkowej weryfikacji, przez co czas realizacji może wydłużyć się do 48 godzin. Najczęściej jednak wypłatę otrzymujemy tego samego dnia, kiedy zleciliśmy wypłatę – w godzinach 7.00 – 23.00.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie