PZbuk legalny bukmacher w Polsce

PZbuk to nowa firma bukmacherska, która funkcjonuje na polskim rynku. W połowie ubiegłego roku PZbuk uzyskało od Ministerstwa Finansów licencję, dzięki której może w sposób w pełni legalny prowadzić działalność na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz obsługiwać wzajemne zakłady bukmacherskie za pośrednictwem internetu. Zakłady bukmacherskie PZbuk należą do znanego europejskiego konsorcjum Cherry Online Polska sp. z o. o., która ma siedzibę w Warszawie. We wrześniu 2018 roku serwis internetowy PZbuk stał się w pełni funkcjonalny dla polskich graczy. Dzięki temu wszyscy chętni mogą założyć tam konto i obstawiać dowolnie wybrane zakłady bukmacherskie. W poniższym artykule przedstawiamy pakiet informacji odnośnie bukmachera PZbuk.

polskie zakłady bukmacherskie pzbuk
PZbuk bukmacher co oferuje graczom?

Strona internetowa PZbuk – jak się prezentuje? 

Witryna internetowa bukmachera PZbuk jest dostępna pod adresem www.pzbuk.pl. Pierwsze, co rzuca się nowemu użytkownikowi w oczy, to wygląd witryny. Jest ona pozbawiona udziwnień, dzięki czemu jest niezwykle czytelna oraz przyjemna dla ludzkiego oka. Po lewej stronie zlokalizowana jest lista dyscyplin oraz popularnych wydarzeń sportowych. Na środku można z kolei znaleźć szereg najważniejszych wydarzeń. W tym miejscu jest również dostęp do spotkań planowanych oraz meczów na żywo. Po prawej stronie jest kupon online – można go postawić w dowolnie wybranej chwili. Pod spodem są drużyny, które sponsoruje PZbuk. Częścią strony, która rzuca się w oczy, jest zielony baner – znajduje się na nim duży napis „Zarejestruj się” – dzięki temu wszystkie osoby odwiedzające stronę bukmachera PZbuk w łatwy sposób mogą dowiedzieć się, gdzie można się zarejestrować. 

Eksperci wskazują, że strona internetowa bukmachera PZbuk jest wykonana w sposób profesjonalny. Wśród użytkowników panuje przekonanie, że jest ona niezwykle czytelna i przyjemna dla oka. Dzięki temu wszyscy nowi użytkownicy z pewnością bez problemu znajdą na niej interesujące ich informacje odnośnie oferty tego bukmachera.

legalny bukmacher sts bonus i opinie
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

PZbuk – oferowane promocje

Na ten moment ilość promocji, które oferuje bukmacher PZbuk, jest mała w porównaniu do pozostałych graczy. Główna promocja, która jest również kierowana do nowych graczy to darmowy zakład na kwotę 50 złotych. Aby móc z niej skorzystać, trzeba się zarejestrować, a potem zagrać zakład na kwotę minimum 50 złotych. jego kurs musi wynosić z kolei minimum 2,0. W ten sposób podczas kolejnego logowania w zakładce „Darmowy zakład” będziemy mogli obstawić zakład wielokrotny, którego wartość będzie wynosiła 50 złotych. W tym przypadku kurs minimalny również wynosi 2,0. Ważna informacja jest taka, że opisany wyżej bonus nie wymaga żadnych dodatkowych obrotów. Warto jednak wiedzieć, że prawie wszyscy polscy legalni bukmacherzy mają znacznie lepsze oferty dla nowych użytkowników. Mowa tutaj na przykład o bonusach powitalnych w wysokości 100% od wpłaty. 

Druga z promocji oferowana przez bukmachera PZbuk to Kombodoładowanie – jest to klasyczna promocja na akumulatory (kupony AKO). W przypadku PZbuk oferta ta dotyczy tylko meczów piłki nożnej w niektórych rozgrywkach – m.in. Serie A, Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy, Premier League, La Liga Bundesligua. Biorąc udział w promocji Kombodoładowanie kupon AKO zyskuje na wartości – wzrost może wynosić od 1% (gdy mają miejsce dwa spotkania) aż do 15% (przy 11 i większej liczbie spotkań). Ta oferta jest całkiem atrakcyjna. Należy jednak wiedzieć, że inni bukmacherzy posiadają tego typu promocje na lepszych warunkach.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie