Rejestracja konta bukmacherskiego – jak założyć konto?

Jedną z pierwszych czynności po zdecydowaniu się na uczestnictwo w zakładach bukmacherskich online jest rejestracja konta bukmacherskiego. To właśnie za jego pośrednictwem możemy obstawiać kupony i brać udział w grach hazardowych. Zanim jednak postawimy swój premierowy kupon należy wypełnić formularz rejestracyjnym, aby bukmacherzy otrzymali wymagane informacje na nasz temat. Jak wygląda zatem taki proces rejestracyjny, a także jakich danych wymagają bukmacherzy? Już tłumaczymy.

Rejestracja konta bukmacherskiego
Rejestracja konta bukmacherskiego – jak założyć konto?

Konto tymczasowe u bukmachera, a pełne – czym się różnią?

Na początku warto jest przyjrzeć się nieco terminologii i zasadą zakładania kont u bukmacherów. Coraz większa liczba legalnych podmiotów chwali się, że u nich można dokonać szybkiej rejestracji – a co za tym idzie – posiadać konto tymczasowe. Polega ono na tym, że nie musimy podawać wszystkich danych, o które prosi nas bukmacher. Wystarczy wpisać tylko podstawowe informacje. Trwa to tak naprawdę niecałe kilka minut. Po tym czasie, niemal automatycznie przyjdzie do nas link aktywacyjny na maila i w tym momencie możemy już tworzyć swój kupon.

Należy jednak pamiętać, że posiadając konto tymczasowe – jak sama nazwa mówi – jest ono aktywne przez dany okres czasu. Najczęściej jest to 90/120 dni. W tym czasie nie mamy również dostępu do wszystkich funkcji, które dają bukmacherzy na swoich stronach. Największym brakiem jest niewątpliwie zablokowanie wypłat z konta depozytowego do banku. Wynika to z założeń ustawy dotyczącej hazardu w Polsce, która jasno określa, że gracze muszą zostać zweryfikowani (szczególnie chodzi tutaj o to, czy typer jest pełnoletni), żeby móc środki wypłacać. Ponadto po szybkiej rejestracji każdy z graczy ma limity dzienne na grę, których przekroczyć po prostu nie można.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli dokonamy rejestracji konta bukmacherskiego uzupełniając wszystkie rubryki i przejdziemy proces weryfikacji, to właśnie wtedy nasze konto będzie uznane za pełne. Musimy tutaj podać jednak nieco bardziej szczegółowe dane – jak chociażby numer rachunku bankowego czy skany dokumentu tożsamości. Tutaj weryfikacja trwa nieco dłużej, ponieważ ktoś te dane musi sprawdzić czy są one podane prawidłowo. Jeśli tak, to również musimy oczekiwać linku aktywacyjnego. Ostatnim krokiem jest już tylko dokonanie depozytu i obstawianie.

Rejestracja konta bukmacherskiego – krok po kroku

Żebyśmy mogli być pewni, że przedstawiamy wam wszystko jasno i klarownie – postanowiliśmy wypisać dokładnie, krok po kroku – w co wejść i co należy uzupełnić podczas wypełniania formularzu rejestracyjnego. Wygląda to następująco:

  • Po pierwsze

Gdy mamy wybraną firmę bukmacherską, w której chcemy zacząć obstawiać zakłady, to wystarczy wejść na ich stronę internetową i znaleźć zakładkę z napisem „Rejestracja/Zarejestruj się”. Po wejściu w nią zostaniemy automatycznie przeniesieni do wypełniania danych, które wymagają od nas bukmacherzy.

  • Po drugie

Teraz jest moment, kiedy warto jest się nieco bardziej skupić i podawać swoje dane zgodnie z prawdą. Tylko wtedy możemy być pewni, że konto zostanie aktywowane. Wypełnić należy zwykle jedną, maksymalnie dwie strony danych. Wśród nich znajdują się informacje dotyczące naszego przyszłego logowania, a także naszych danych osobowych. Musimy podać bukmacherowi: imię i nazwisko, numer telefonu, maila, adres zamieszkania, numer PESEL, obywatelstwo – a także w przypadku konta pełnego zdjęcie naszego dowodu osobistego (jeśli nie podamy tego w formularzu, to jest możliwość dodania go w zakładce „Moje konto” po zarejestrowaninu konta tymczasowego).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zwykle na samym końcu formularzu znajdziemy także miejsce na kod promocyjny, który warto znaleźć – czy to w Internecie, czy na specjalistycznych forach bukmacherskich. Dzięki niemu możemy liczyć na dodatkowe bonusy startowe (na przykład w STS czy eWinner). Po przejściu dalej pozostaje wyrażenie zgody na regulaminy, przetwarzanie danych i zgody marketingowe, a także ustalenie limitów.   

  • Po trzecie

Sprawy formalne związane z zakładaniem konta mamy już za sobą. Po zatwierdzeniu formularza pozostaje poczekać na weryfikację firmy bukmacherskiej i maila zwrotnego potwierdzającego założenie konta. Od tego momentu możemy już obstawiać zakłady i korzystać z najciekawszych propozycji, które serwują bukmacherzy.

Gdzie najlepiej założyć konto u bukmachera?

Jeżeli już wiemy jak założyć konto u bukmachera to teraz musimy wybrać odpowiednia firmę do obstawiania meczów przez internet. Na sam koniec dodamy kilka naszych subiektywnych propozycji dotyczących tego, gdzie najlepiej konto typera założyć. Za moment przedstawimy oferty wybranych przez nas bukmacherów – oczywiście nie będzie to jakaś głęboka analiza, a opis w pigułce, na którą firmę zwrócić uwagę.

ewinner polski bukmacher
Legalne obstawianie zakładów w eWinner – kod promocyjny na bonus
  • Fortuna

Warto przyjrzeć się chociażby bukmacherowi Fortuna. Posiada on kompleksową ofertę na klasyczne dyscypliny sportowe, dobrze wygląda zakładka z e-sportem, a także animacje sportów wirtualnych są godne polecenia. Do tego dochodzi nawet 2220 złotych w bonusie powitalnym, jeden z najlepszych na rynku programów lojalnościowych oraz sporo transmisji na żywo na stronie www.eFortuna.pl. Nowi gracze mogą liczyć na dobrze rozwinięta zakładkę FAQ i pomocną obsługę klienta.

  • LV BET

LV BET jest stosunkowo młodym bukmacherem – działa od niemal pięciu lat. Słynie przede wszystkim z ogromu promocji, zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Praktycznie na każde ważniejsze wydarzenie sportowe tworzone są specjalne bonusy. Bukmacher ten posiada blisko 30. dyscyplin sportowych do obstawiania, jednakże słynie z oferty na e-sport. To właśnie www.lvbet.pl rozpropagował typowanie gier elektronicznych w naszym kraju. Ponadto wspiera on Polską Ligę Esportową i współpracuje z Twitchem, czyli najpopularniejszą platformą streamingową e-sport.

  • Betfan

Naszym zdaniem dobrze jest spojrzeć także na ofertę od firmy Betfan. Słyną oni z zakładów na rozrywkę – show-biznes, politykę, ekonomię, pogodę czy wydarzenia okołosportowe. To wszystko jest dostępne właśnie u tego bukmachera na stronie www.Betfan.pl. Do tego oczywiście sporty wirtualne, e-sport i klasyczny sport. Gdyby tego było mało, to typerzy mogą liczyć również na gry karciane. Dobrze wygląda oferta startowa, czyli specjalne promocje dla nowych graczy. Tutaj można liczyć na trzy zakłady bez ryzyka, freebety, a także bonus od trzech pierwszych wpłat.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie