Superbet oferta na dziś – co obstawiać u bukmachera?

Nawet jeśli znana każdemu doskonale nowelizacja Ustawy Hazardowej z 2017 roku wywołała spore zamieszanie na rynku hazardowym i doprowadziła do mocnego przerzedzenia również wśród firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi, wciąż istnieje na nim ogromna konkurencja. Choć zachodzi ona wyłącznie pośród legalnie działających podmiotów, stale walczą one o uwagę odbiorcy, kusząc ciekawymi bonusami, perspektywą szybkiego zarobku, a przede wszystkim możliwością zwiększenia emocji towarzyszących oglądaniu kolejnych spotkań sportowych. Jedną z firm, które ostatnio starają się zawalczyć o uwagę obstawiających jest Superbet, na którym zamierzamy się skupić w tym poradniku.

oferta na dziś pdf superbet
Superbet oferta na dziś pdf – co obstawiać u bukmachera?

Superbet – czy to legalny bukmacher?

Superbet jest operatorem bukmacherskim, którego wiele osób może już kojarzyć. Nic dziwnego – swoją działalność rozpoczął już w 2008 roku, jednak działał wyłącznie na rynku Rumuńskim. Wraz ze swoją ekspansją trafił również na rynek polski, a 29 września 2017 roku pozyskał oficjalne zezwolenie Ministra Rozwoju i Finansów, które uprawniło go do prowadzenia działalności zarówno stacjonarnej, jak i Internetowej. Tę drugą rozpoczął 18 lutego 2020 roku – w związku z tym nie jest ona jeszcze tak rozbudowana, jak i konkurencji. Bukmacher walczy jednak o klientów z Polski, a w kampanię promocyjną zaangażował Jerzego Dudka, popularnego polskiego bramkarza. Nowi gracze mogą liczyć na wiele promocji i atrakcyjne bonusy powitalne, o których kilka słów powiemy za chwilę.

Promocje i specjalne oferty u bukmachera Superbet

Podobnie, jak w przypadku większości legalnie działających na terenie Polski bukmacherów, elementem podstawowym w przypadku Superbet jest bonus powitalny. U tego konkretnego bukmachera jest on ściśle związany z trzema pierwszymi depozytami na własne konto i pozwala na zdobycie nawet 600 złotych darmowych środków. Poniżej przedstawiamy to, jak wykorzystać go w pełni:

  1. Rejestrujemy się na www.Superbet.pl przy zaznaczeniu opcji chęci pozyskania bonusu na start.
  2. Doładowujemy konto, wpłacając na nie 300 złotych. Drugie tyle dostaniemy na konto bonusowe (minimalna wpłata premiująca jej podwojeniem wynosi 20 złotych).
  3. Doładowujemy konto drugi raz, tym razem za 200 złotych – dokładnie tyle pozyskamy dodatkowo na konto bonusowe. Wpłaty nie muszą występować od razu po sobie – obrotu możemy dokonywać po kolei.
  4. Doładowujemy konto trzeci raz – za minimum 100 złotych. Dokładnie tyle zostanie dodane na nasze saldo bonusowe.
  5. Wszystkie środki BONUSOWE pozyskane za sprawą doładowań musimy obrócić – konieczne jest dokonanie czterokrotnego obrotu na kursie minimalnym 1.8. Wliczają się do niego również zakłady SOLO.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Naturalnie rzecz biorąc firma oferuje również inne promocje, niezwiązane z bonusem powitalnym. Jedną z nich jest tak zwany Super Mecz, dający wszystkim użytkownikom dostęp do bardzo wysokich kursów na wybrane przez bukmachera spotkania z najważniejszych dyscyplin sportowych. Ciekawie wygląda też promocja Super Szansa, w której po postawieniu kuponu z 11 zdarzeniami (kurs minimalny: 1.30) jeśli jedno z nich okaże się przegrane, nie stracimy postawionej kwoty, a nawet dostaniemy wygraną w wysokości 10% z tego, co potencjalnie moglibyśmy dostać.

Dobrze przedstawia się również opcja Super Bonus, w której brane są pod uwagę kupony AKO z minimum 5 zdarzeniami. Za każde kolejne zdarzenie pozyskamy 5% do ewentualnej wygranej – stawiając kupon z 35 poprawnie wytypowanymi zdarzeniami będziemy w stanie pozyskać o 150% większą wygraną, niż pierwotnie było to planowane!

Obecna oferta na dziś bukmachera Superbet

Jak już zostało powiedziane przez nas wcześniej, Superbet jest buklmacherem, który na terenie Polski działa od stosunkowo niedawna – wciąż więc pracuje nad swoją ofertą, starając się ją poszerzyć. W chwili obecnej daje dostęp do najpopularniejszych dyscyplin sportowych (piłka nożna, koszykówka, siatkówka i inne), a także kilku rzadko spotykanych u innych operatorów (bowling, futsal, tenis stołowy). Bukmacher stara się pokryć większość wydarzeń rozgrywanych w obrębie wszystkich oferowanych przez siebie sportów.

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Dla osób, które chcą obstawiać nawet w sytuacji, kiedy w rzeczywistości żadne wydarzenie się nie odbywa, Superbet opracowało ofertę związaną z tak zwanymi sportami wirtualnymi. W ich obrębie znalazło się miejsce między innymi na wirtualny żużel, wyścigi samochodowe, wyścigi chartów i wyścigi konne. Sporty wirtualne to dyscypliny, które rozgrywają się w całości w komputerze – nie mają swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości, a bazują na opracowywanym komputerowo algorytmie. Pozwalają bukmacherowi (a za sprawą tego również i nam) zarabiać również w sytuacji, kiedy w rzeczywistości nie rozgrywa się żadne spotkanie sportowe.

Superbet daje możliwość obstawiania również spotkań w trybie „na żywo”, a zatem takich, które już się rozpoczęły. Doskonale sobie z tym zresztą radzi, dając mnóstwo opcji związanych z obstawianiem – oczywiście zależą one od dyscypliny sportowej, a także od tego, w jakiej fazie jest wydarzenie. Superbet wyróżnia się bardzo dużą ilością danych statystycznych związanych z rozgrywanym spotkaniami. Ciekawie przedstawia się prezentacja tego, co rozgrywa się na boisku, zaprojektowana na podstawie paska wskazującego przewagę któregoś z zespołów, a także to, kto jest aktualnie przy piłce (w przypadku piłki nożnej), jak również do kogo w danym momencie należy przewaga. Obstawianie na żywo zawiera również podkreślenie ważnych wydarzeń w spotkaniu (na przykład oddawanych przez drużyny strzałów celnych i niecelnych), a także podgląd składów, w ramach którego można szybko wejść do rozgrywki nawet w momencie, gdy jest ona już w połowie. Obstawianie jest dzięki temu znacznie łatwiejsze.

Metody płatności w Superbet

Zgodnie z rozporządzeniem opublikowanym w ramach znowelizowanej Ustawy Hazardowej, o której mówiliśmy już wcześniej, jedyną formą wypłacania wygranych za pośrednictwem zakładów wzajemnych środków jest przelew bankowy bezpośrednio na konto grającego. Musi być ono zgodne z danymi wprowadzonymi u bukmachera – konieczne jest potwierdzenie, że należy właśnie do nas, a dane jego właściciela muszą być identyczne z tymi naszymi.

29 PLN bez depozytu w STS!

Kod promocyjny: BETONLINE

Znacznie większą swobodę Superbet zapewnia osobom, które chcą wpłacić pieniądze na konto wirtualne (warto przy tym spojrzeć na Superbet bonus od wpłat, o których mówiliśmy w dziale z promocjami). Tutaj możemy skorzystać z najpopularniejszej formy przelewów błyskawicznych (tutaj obsługuje je TPay), ale także szybkiej płatności kartą (Visa / Mastercard), obsługiwanej przez operatora SafeCharge. Istnieje też możliwość zdeponowania środków za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego (choć tutaj czas realizacji zależy od godzin księgowań wybranego banku), a także za sprawą portfela wirtualnego Neteller czy też kart przedpłaconych paysafecard.

Z uwagi na fakt, że bukmacher świadczy swoje usługi również stacjonarnie, umożliwia dokonywanie błyskawicznych depozytów za pośrednictwem gotówki. Wystarczy wybrać się do punktu naziemnego i złożyć ją pracownikowi, pokazując mu również własny dowód osobisty. Środki na naszym koncie pojawią się natychmiastowo i będziemy mogli z nich skorzystać również poza punktem, a zatem w Internecie. Można więc śmiało powiedzieć, że Superbet zapewnia ogromną swobodę w zasilaniu własnego konta i oferuje wszystko to, czego można by oczekiwać od tego typu serwisu. 

Aplikacja mobilna i strona internetowa Superbet

Strona internetowa www.Superbet.pl została przygotowana w jasnej kolorystyce i dopasowuje się do rozmiaru okna przeglądarki użytkownika, w związku z czym można z niej korzystać zarówno na większych, jak i mniejszych urządzeniach wyłącznie za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Jest intuicyjna i w każdym momencie wyświetla na ekranie dostępne w ofercie dyscypliny sportowe, przegląd wydarzeń oraz aktualnie przez nas tworzony kupon.

Zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami wśród działających w Polsce bukmacherów, Superbet daje również dostęp do aplikacji mobilnej na urządzenia przenośne – choć do niedawna była ona dostępna wyłącznie dla użytkowników z rynku rumuńskiego, dziś dostęp do niej mają również i Polacy. Główne cechy aplikacji to:

  • dostęp do pełnej oferty – z poziomu aplikacji mobilnej mamy dostęp do wszystkich rodzajów spotkań znajdujących się w ofercie Superbet, w tym również tych rozgrywanych na żywo, wraz z możliwością przejrzenia dokładnych statystyk, tabeli i wszystkiego tego, co jest dostępne w pełnej wersji serwisu;
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • przejrzysty i intuicyjny interfejs – aplikacja została stworzona na bazie wersji stacjonarnej, dzięki czemu jest również czytelna, ale też intuicyjna – łatwo się w niej połapać, dzięki czemu odnajdywanie spotkań, które nas interesują, a także przeglądanie swoich kuponów przebiega bardzo szybko;
  • szybkość działania i niskie zużycie danych – aplikacja została zoptymalizowana w taki sposób, że działa bardzo szybko i zużywa niewiele danych mobilnych – jest to kluczowe dla osób, które potrzebują łatwego, szybkiego dostępu przy ograniczonych możliwościach internetowych;
  • szybka wypłata i wpłata środków na konto – zdarza się tak, że chcemy dokonać zakładu w podróży, ale nie posiadamy środków na koncie wirtualnym. Bywa i tak, że chcemy je wypłacić, ale nie znajdujemy się przy komputerze stacjonarnym. Aplikacja mobilna Superbet pozwala na oba działania.

Superbet oferta na dziś – czy warto tam obstawiać mecze?

Superbet to jeden z najświeższych bukmacherów na polskim rynku. Działa w pełni legalnie i mimo, że w Polsce istnieje od zaledwie kilku lat, swoje doświadczenie zdobywał na rynku rumuńskim, gdzie w chwili obecnej piastuje rolę jednego z absolutnych liderów. Jest świetną propozycją dla osób, które pasjonują się popularniejszymi sportami i poszukują bukmachera o jasnych i klarownych zasadach, atrakcyjnych bonusach i szybko działającym serwisie internetowym, ale również z możliwością odwiedzenia go w punktach stacjonarnych. 

Oferta na dziś bukmachera Superbet nie odstaje na pewno od innych czołowych bukmacherów, mamy tam mnóstwo zakładów, ciekawe promocje, bonusy i bardzo dobrą aplikacje mobilną. Warto skorzystać z jego oferty już teraz, zwłaszcza, że to właśnie w tym momencie stara się zaskarbić sobie sympatię jak największej liczby Polaków i po prostu wypromować się na terytorium naszego kraju.

5 / 5. Ocen: 4

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie