Totolotek oferta zakładów, promocje i bonusy 2022

Totolotek to najstarszy z polskich bukmacherów. Jego początki sięgają roku 2002 kiedy to nie miał jeszcze innych konkurentów. Jak radzi sobie obecnie? Co można powiedzieć o tym bukmacherze w roku 2019? Czy 30-letnie doświadczenie przydaje się do czegoś, czy raczej ciągnie tylko tego bukmachera na dno? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi. W tym artykule postaramy się przybliżyć Wam ofertę tego bukmachera i odpowiemy sobie na pytanie, czy warto skorzystać z jego usług, czy lepiej sobie odpuścić. Zapraszamy do lektury. 

polski bukmacher totolotek 2020
Totolotek online – oferta zakładów, promocje, bonusy za darmo 2022

Totolotek – historia bukmachera

Bukmacher Totolotek znany jest wszystkim polskim typerom. Świadczenie usług przez spółkę rozpoczęło się w 1992 roku, kiedy to Internet pozostawał w sferze marzeń wielu Polaków, a niektórzy w ogóle o nim nie słyszeli. Na początku zainwestowano więc w placówki stacjonarne w kilkunastu największych miastach w kraju. Obecnie punktów stacjonarnych jest ponad 300, ale bukmacher powoli z nich rezygnuje.

W 2013 roku Totolotek postanowił rozpocząć świadczenie swoich usług w Internecie. W tym momencie na rynku działało już kilku bukmacherów, którzy byli nieco bardziej doświadczenie w oferowaniu zakładów w sieci, stąd też początek był naprawdę trudny. Totolotek mimo początkowych sukcesów pozostawał niszowym bukmacherem. W tym roku jednak nastąpiły pewne zmiany i bukmacher zaproponował swoim użytkownikom odświeżoną wersje witryny. Nie wszystkim, w tym nam, przypadło to jednak do gustu. 

Strona bukmachera Totolotek

Strona internetowa bukmachera www.totolotek.pl nigdy nie należała do najpiękniejszych. Większość osób narzekała na ogólny chaos i brak czytelności. W końcu, po wielu latach zdecydowano się na zmianę, która w opinii wielu uczyniła wszystko jeszcze gorszym. Przyznamy się, że tak tragicznie wykonanej strony internetowej nie ma żaden bukmacher. Totolotek przebił w tym nawet kiepską stronę oferowaną przez PZBuk. Słowo „dramat” nie odzwierciedla w żaden sposób to, co otrzymaliśmy. Nawigacja jest mocno utrudniona, część funkcji została ukryta. Nie ma tu chyba nic, co mogłoby się podobać. W taki sposób Totolotek nigdy nie przyciągnie nowych klientów, gdyż zdecydowana większość osób ucieka od razu, gdy zobaczy design nowej witryny. Totolotek powinien wziąć przykład z firmy Betfan, której witryna jest wzorowa.

Duża część problemów wynika z tego, że dostęp do oferty jest mocno utrudniony, a część funkcji znajduje się w menu otwieranym po kliknięciu w trzy paski w lewej górnej części witryny. Nie wiemy, kto to projektował, ale z pewnością nigdy nie obstawiał on zakładów. Ten dodatkowy klik nie zajmuje dużo czasu, ale poruszając się po stronie, musimy wykonywać go co chwilę, przez co każdego dnia tracimy na to kilka cennych minut. Nie trzeba chyba mówić, jak problematyczne jest to w momencie, gdy spieszymy się, by coś obstawić, a zamiast prostego przejścia do odpowiedniej zakładki, musimy wpierw szukać konkretnego przycisku. 

Strona Totolotka to niestety nieśmieszny dowcip, dlatego dużo lepszym pomysłem będzie korzystanie z aplikacji mobilnej, w której nie zastosowano tak bezsensownych rozwiązań. Możemy śmiało powiedzieć, że na telefonach i tabletach z systemem Android i iOS obstawianie jest przyjemne i intuicyjne, czego nie można powiedzieć, korzystając z normalnej wersji strony. 

sts polski bukmacher bez depozytu
Legalny bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Zakłady bukmacherskie Totolotek – oferta bukmachera

Powiemy teraz parę słów o ofercie bukmachera Totolotek. Jest to chyba coś, co użytkownicy oceniają najlepiej. Każdego dnia można obstawić kilkanaście tysięcy zakładów, a statystyki wskazują, że mało który bukmacher proponuje to samo. Zakłady w Totolotku obejmują dziesiątki różnych dyscyplin, a każdy mecz posiada przynajmniej kilkadziesiąt różnych rynków. Zresztą obstawimy tu nie tylko te najbardziej popularne mecze, ale także i wiele sportów, które uważane są za niszowe. Totolotek wystawia także sporo kursów na dziedziny nie do końca związane ze sportem jak np. polityka i kultura. 

Bukmacher Totolotek udostępnia typerom także sporty wirtualne, w których to komputerowy algorytm prowadzi drużynę i od jego decyzji zależy wynik spotkania. Z góry przestrzegamy przed sportami wirtualnymi, gdyż jest to całkowita loteria, której nie idzie w żaden sposób przewidzieć. Żadna analiza nie pozwoli nam osiągnąć przewagi nad bukmacherem.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Zakłady na żywo to niestety pięta achillesowa. Typów jest tu dużo mniej niż u innych bukmacherów, rynki również nie są za ciekawe. Możemy to jednak wybaczyć, gdyż w ofercie znajduje się na tyle dużo różnego rodzaju typów, że raczej nikt nie będzie na to narzekał. 

Narzekania mogą być natomiast na kursy. Marża bukmachera jest ogromna i trzeba przyznać, że średnio opłaca się tu grać. Jeśli ktoś chce potraktować tego bukmachera jako miejsce do zarabiania, to stwierdzamy, że dużo lepiej sobie odpuścić i znaleźć coś lepszego. 

Minimalna stawka kuponu to 1 złoty.

Bonusy i promocje w Totolotku 

Każdy bukmacher musi jakoś zachęcić typerów do zakładania konta. Najlepiej i najprościej zaproponować im promocje w postaci darmowej gotówki lub kod promocyjny, który graczowi zaoferuje darmowy bonus bez depozytu, freebet czy coś w tym stylu. Na start mamy możliwość otrzymać sporą kasę. Jak dostać w swoje ręce proponowane przez bukmachera 1000 złotych?

Bonus 100% od depozytu do 1000 złotych

Promocja dotyczy tylko świeżo zarejestrowanych graczy. Każdy nowy typer może otrzymać 100% od swojego pierwszego depozytu aż do kwoty 1000 złotych. Mamy wrażenie, że Totolotek zbyt wiele zapłacił za swoją stronę internetową, gdyż obecnie taka kwota raczej nie zachęci nikogo do zabawy. Większość bukmacherów dawała takie pieniądze nowym klientom już kilka lat temu, a obecnie niektórzy potrafią dawać dwa, a nawet trzy razy więcej.

Wróćmy jednak do tematu. Bonus, jak każdy inny tego typu, podlega warunkom obrotu. Zanim wypłacimy otrzymane w ten sposób pieniądze, musimy je wpierw trzykrotnie obrócić, na kuponach z kursem minimalnym 1,90. Obrót może wydawać się łatwy do wykonania, dopóki nie doczytamy, że chodzi tu o obrót bonusem i depozytem, a więc w sumie, po uzyskaniu maksymalnej kwoty promocyjnej, musimy obrócić aż 6000 złotych. Na wykonanie obrotu mamy 90 dni. 

betclic polska bonus za darmo 2020
Nowy bonus bez ryzyka w Betclic na rok 2021

Bonus King Size

Bonus King Size to nic innego jak powiększeni kwoty wygranej na kuponie. Otrzymuje go każdy, kto postawi kupon wielokrotny, w którym pojedyncze zdarzenie będzie miało kurs przynajmniej 1,21. Już przy 10 zdarzeniach, bonus będzie wynosił 30%. Nie trzeba oczywiście obstawiać tak wiele. Wystarczy już 5 typów na jednym kuponie i nasza wygrana rośnie o 5%. Maksymalnie możemy uzyskać 66%, ale do tego trzeba postawić aż 30 meczów. Mała szansa, że uda nam się to osiągnąć, bez przekraczania limitu kwotowego wygranej. 

Inne bonusy Totolotka

Wszyscy korzystający z aplikacji mobilnej (szczerze polecamy, gdyż strona internetowa wygląda okropnie) otrzymują bonus za jej pobranie i dokonanie pierwszego depozytu. Można otrzymać dodatkowe 100% wpłaty, do kwoty 49 złotych.

Totolotek posiada także klub graczy. Zapisuje się do niego każdy, kto wpłaci przynajmniej 20 złotych. Punkty zdobywa się za każdy zawarty zakład i za wykonanie niektórych funkcjonalności na stronie. Jeśli uzbieramy odpowiednią ich ilość, możemy wymienić je na atrakcyjne bonusy, a także bilety na mecze i koncerty. 

5 / 5. Ocen: 6

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie