Zakłady na czerwone kartki – kiedy je obstawiać u bukmachera?

W firmach bukmacherskich możesz obstawiać szereg rozmaitych zakłady. Także te dotyczące czerwonych kartoników. Cieszą się one niemałym zainteresowaniem wśród typerów. Z czego to wynika? Jak obstawiać takie zakłady bukmacherskie, by mieć szanse na wygrane?

jak obstawiać czerowne kartki
Zakłady na czerwone kartki – kiedy je obstawiać u bukmachera?

Kursy bukmacherskie na czerwone kartki są bardzo wysokie

Popularność zakładów na czerwone kartoniki (tak samo jest z żółtymi) nie jest przypadkowa. Firmy bukmacherskie jak STS czy Superbet oferują bowiem bardzo wysokie kursy. Czasami to jedyna alternatywa, by można było zagrać coś porządnego i wygrać sensowne pieniądze na danym meczu piłkarskim. Przeanalizowałeś np. kursy 1×2? Uważasz, że gospodarze są faworytami, ale granie na nich po kursie 1,30 nie jest dla Ciebie zbyt rentowne? To fakt, zasadniczo tak niskich kursów nie powinno się obstawiać.

Nie można na nich sporo zarobić, a zawsze jest ryzyko porażki. Nic zatem dziwnego, że osoby szukające wyższych notowań często zwracają uwagę właśnie na zakłady na czerwone kartoniki. Wzięliśmy pod lupę najbliższe spotkania Serie A. Np. bukmacher internetowy STS wystawił na każdy mecz tego typu zakłady. Co ważne, minimalny kurs wynosi 3,50. Często są to notowania jeszcze wyższe. Nie brakuje zaś osób, które typują zakłady na czerwone kartoniki. Załóżmy, że zagrasz płaską stawką każdy zakład za 10 PLN. Przyjmijmy, że kurs na czerwony kartonik w danej potyczce to 3,50. Wówczas wystarczy Ci trafić raz na trzy potyczki, by wyjść na plus. Wtedy to zarobisz 30,8 PLN na jednym zakładzie, czyli 0,80 PLN na czysto (przy trzech spotkaniach). Jest to scenariusz zakładający i tak relatywnie niskie kursy na czerwone kartki.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Poza tym możesz skorzystać z tego, że są rozmaite podmioty bukmacherskie na rynku. Dzięki temu masz okazję wybrać takie firmy, które oferują najwyższe możliwe notowania. A wystarczy mieć skuteczność wynoszącą około 33%, by wyjść na plus przy takim sposobie grania. Aby to jednak było opłacalne, trzeba bardzo dokładnie wybierać mecze do tego systemu. Tylko wtedy jest możliwy regularny zarobek na tych zakładach.

Jakich zawodników wybierać do obstawiania czerwonej kartki?

Jeśli chcesz zdecydować się na takie rozwiązanie, to masz kilka opcji do wyboru. Możesz typować na czerwony kartonik w danym meczu lub wyselekcjonować jednego zawodnika (albo kilku), który mocno podpadnie arbitrowi głównemu. Gdyby udało Ci się trafić takiego gracza, to oczywiście mógłbyś zarobić naprawdę sporo kasy. Oczywiście, nie jest to łatwe. Dlatego osoby obstawiające takie wydarzenia często zwiększają swoje szanse grając na kilku piłkarzy jednocześnie. Jak wybierać zawodników? Ogólnie rzadko zdarza się, by czerwone kartki dostawali bramkarze albo napastnicy. Przeważnie są to piłkarze z linii obrony lub pomocy. Warto wybierać zawodników ze słabszych drużyn. Takich, którzy słyną z ostrej gry.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli dany piłkarz słabszej drużyny będzie musiał często biegać za futbolówką, to jest większa szansa, że otrzyma czerwony kartonik. W wyniku jednego faulu albo dwóch przewinień. Należy zatem zdecydować się na graczy z ekip, którzy – Twoim zdaniem – będą przez większą część meczu się bronić. Warto także dokładnie sprawdzić statystyki konkretnego zawodnika. Jeśli ktoś ma tendencję do łapania żółtych i czerwonych kartoników, to jest szansa, że czarna strona charakteru znowu da o sobie znać.

Na jakie spotkania się zdecydować?

A może nie chcesz aż tak bardzo ryzykować typując na jednego zawodnika, który w konkretnej potyczce otrzyma czerwony kartonik? Możesz zatem obstawiać czerwone kartki lub tylko na to, że taka kartka w ogóle zostanie pokazana. Obojętne, któremu zawodnikowi gospodarzy albo gości… Jakie potyczki będą do tego najlepsze? Takie, w których gra toczy się o sporą stawkę. Jeśli gospodarzom oraz gościom będzie zależało na zanotowaniu zwycięstwa, to nikt nie będzie chciał odstawiać nogi. Należy szczególnie brać pod lupę konfrontacje ekip, które nie żyją ze sobą w wielkiej zgodnie na co dzień. Chodzi np. o mecze derbowe. W takich spotkaniach jest zazwyczaj dużo przewinień od samego początku.

superbet freebet 2022
Kod bonusowy na darmowy freebet w Superbet

Sędziowie muszą zapanować nad sytuacją, dlatego szybko pokazują pierwsze żółte kartoniki, które z czasem mogą przerodzić się w czerwone kartki. Jeśli już jesteśmy przy osobie arbitra, to także jest to postać, która powinna być bardzo dokładnie przeanalizowana. Warto sprawdzić, jakie ma statystyki rozjemca konkretnej potyczki. Są sędziowie, którzy dość często pokazują żółte albo czerwone kartki. Inni z kolei pozwalają na więcej piłkarzom. Jeśli dany mecz będzie rozstrzygany przez arbitra z tej pierwszej grupy, to jest większa szansa, że finalnie zostanie pokazana chociaż jedna czerwona kartka.

Kiedy nie obstawiać zakładów na czerwone kartki?

Przede wszystkim omijaj szerokim łukiem spotkania, które nie mają stawki. Nie powinno się zatem m.in. typować potyczek towarzyskich. Tak samo, jak niektórych spotkań pod koniec sezonu. Potyczki „o pietruszkę” są toczone w dość ślamazarnym tempie. W takich konfrontacjach nie ma wielkich emocji i rzadko są pokazywane czerwone kartoniki. Poza tym nie powinno się grać spotkań drużyn, które według statystyk grają bardzo mało agresywnie. Jeśli dana ekipa ma mało żółtych kartek, to nie typuj jej spotkań pod tym kątem.

5 / 5. Ocen: 3

Bukmacher
Bukmacher
Najlepszy bukmacher w Polsce STS oferuje graczom bardzo atrakcyjne bonusy i promocje za darmo. Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy bukmacherskie

Promocje bukmacherskie